şükela:  tümü | bugün
 • engellenmiştir'in yürütücü yapımcısı. kesin hesap zamanı anlayacağız neyi ne kadar yürüttüğünü.
 • 15 mayıs 2011 sansüre karşı yürüyüş başlığı da aynı şekilde tepede kalmıştı. ssg kanzuk'un kankası olduğundan sanırım o da.

  edit: bazı zeka küpleri eleştirdiğimi falan sanmış kendisini. ben destekliyorum başlattığı kampanyanın en üstte olmasını da, kampanyayı da. sansüre hayırı desteklediğim gibi. birilerinin kankası olmasıyla alakası yok bu durumun ya da olsa ne fark eder? bunu anlamak için bu açıklamayı yaptıran sivri zekalılara teşekkürü bir borç bilirim.

  tanım: hayvan hakları savunucusu bir avukat.
 • organize ettiği yürüyüşü desteklediğim kişi. parmağa değil gösterdiğine bakın. şunun bunun tanıdığıymış, bilmem ne. bana ne la?
 • bizzat yakınen tanıdığım, insan hakları, sendika avukatlığı ve hayvan hakları konusunda uzman bir avukattır. burada bilip bilmeden yorum yapan gerizekalı ekşicilerden çok daha aktivist ve dünyaya çok daha faydası dokunan bir insandır.
 • "son zamanlarda ekşi sözlük, kanzuk, ssg üzerinden birkaç detay yakalayıp bir şeyler ifşa etme şeyine amatörce katılmak istiyorum" kafasının aklına takılmış herhalde.

  başlık yukarıda neden duruyor?
  başlığa bakıyorum, "eve +1 arkadaş arayan birinin ilanı mı acaba?" diye. dilsizlerin dili olmak amacındaki bir eylemin haberini veriyor.
  "ehehee sözlük'teki menfaat şeysi, ilişkiler falan" geyiği popüler oldu ya. nasiplenecekler sanırım bu geyikten.
  tamam nasiplen de o, bu mesele değil. biz onu geçen ay tartıştık epey. bitti.

  bu kadar masum ve basit bir mevzuyu bile kendine sıkıntı yaratabilecek bir mesele haline getirmek için gereken tevellüt, çap , eğitim terkibi ne olmalı diye düşünüyorum.
 • hiç avukat tanıdığı olmayan birinin soyadına bakarak bile "atadan hukukçuymuş" diyebileceğini düşünerek mesleğe bir kaç sıfır önde başlamış olduğu kanısına vardığım avukat. bence bu da araştırılsın hep ekşi torpilinden oluyor bunlar.

  ilaveten; tanımam ama yaptıklarından haraketle hayvansever ve insansever olduğunu zannediyorum.
 • tanıdığım en yüce gönüllü insanlardan.

  kendisini, emeklerini ve bu çabalarının samimiyetini sorgulayanların çocukluklarına inmek gerekir.

  edit: #hayır
 • sanırım vefalı.
 • "kanka" jokerini, maddi getirisi daha yüksek davaları almak için kullanmayıp kedi-köpek hakları peşinde koşturmaya harcadığına göre biraz saf biri sanırım.
  ya da işi gücü olmayan bir takım insanları sabah sabah fena germiş. halbuki herkes kendine bir uğraş edinse, onun gibi insanların yoluna çamur atmaktansa yanında yürümeye çalışsa!

  hem nereden bilebiliriz ki, bugün hayvan hakları için tanıdık devreye sokar, yarın kendisine bulaşan embesillerin hakkı için.

  öyle de hakkaniyetli bir sağduyuya sahiptir.
 • (bkz: tanırım iyi çocuktur)

  topluma bir bilinçlendirme katarak, hayvan haklarını savunuyor bence de iyi yapıyor. komplo teorileri ile daha fazla saçmalamayın...