şükela:  tümü | bugün
  • dokuzuncu nesil sabırtaşı yazar, hoşgelmiş.

(bkz: ukte)
  • önceki gün viyana'dan istanbul'a gelen, gelirken valizini kaybeden, lufthansa'dan tazminat alırım umuduyla valizinin bulunmaması için dua eden, bu sabah evine getirilen valizi teslim aldıktan sonra dünyaya küsen insan.
  • viyana'da tanışma fırsatı bulduğum, klasik müzik hakkında konuşmaya başladığında bana viyana'da yaşadığımı tekrar hissettiren ekşi sözlük yazarı.
  • ufaklıkken oyun oynardık, bütün oyuncakları toplar fabrika kurardı... sonra bişi oldu, ışık çaktı, gizemli bir ses tonuyla mühendis olcam ben dedi, gitti avrupaya. ayrıca çok elitisttir; opera dinler, lahmacun sever yazar.
  • eleştiri kelimesinin anlamından bihaber suser.
  • olabildiğince yardımsever bir ekşi sözlük yazarı.
  • ziyaret sayısını blog sahibinden başka kimsenin göremeyeceği bloglara kaç kişinin girip baktığını bile görebilen über zeki yazar. ayrıca çok derin edebi bilgilere sahip.
  • arabalardan anlayan yazar. evet. *
  • bir iş görüşmesi nedeniyle şu an köln de olan, viyana ya geri dönecek, yolculuk öncesi aç yazar. lahmacun ye dedim, zaten yedim dedi. starbucks wireless a teşekkür etti kendileri. tarihe not düştüm...

edit: iş görüşmesi olumlu geçmiş, alamanya yollarına koyulabilir kendisi...
  • sanirim eksi duyuru vasitasiyla tanistik, sonrasinda gurbet ellere ev bulmama yardim etti. yetmedi evinde agirladi, viyana kazan biz kepce gezdirdi. o da yetmedi stresli gunlerimde destek oldu.

diyecegim odur ki lahmacun firini acarsam kendisine limitsiz kredi verecegim bir insan, ileride cok iyi yerlere gelecegine de inancim tam...