şükela:  tümü | bugün
  • kaş devlet hastanesi fizik tedavi ve rehabilitasyon bölümünde uzman doktor olarak çalışan bir melek.

sigortası olmayan bir hastası için ona yardımcı olmak amacıyla maddi yardımda bulundu.

evet, doğru duydunuz. azarlamak yok, baştan savmak yok, yine geldi bir tipini s.timin hastası bakışı yok. sadece insanlığa ve mesleğe sevgi besleyen saygın bir doktor bunu yapabilirdi. sayesinde insanlığa ve bu ülkeye dair umutlarımız devam etmektedir, teşekkür ederiz.

''dr. serap erkeç alkan, 2007 yılında ankara üniversitesi tıp fakültesi’nden mezun oldu. 2013 yılında ankara eğitim ve araştırma hastanesi’nde ihtisasını tamamlayarak fizik tedavi ve rehabilitasyon uzmanı olarak 2 yıl ağrı devlet hastanesi’nde çalıştı. dr. alkan, 2015 yılının mart ayından bu yana kaş devlet hastanesi’nde görev yapıyor.''

haberin detayları için link;

http://www.sozcu.com.tr/…a-mr-parasi-verdi-1666581/
  • gözlerimden yaşlar süzülmesine sebebiyet vermiş iyi insandır. gerçekten iyidir. hatta bu şekilde övüldüğü için de rahatsızlık duyuyordur, o derece iyidir. seni ön plana itelim ki, insanlık nasıl olur gösterelim herkese, serap hanım.

geçenlerde kendisiyle ilgili bir haber gördüm ve haberin çok eski olmasından mütevellit yazın yanına gidip bir merhaba diyim dedim. tabi diyemedim. memleketime ne zaman gitsem tatillere denk geliyorum da o yüzden. her neyse bu yaz kısmetse memelekete gittiğim zaman selam vereceğim bir zamanda izine çıkma gayesindeyim. bakalım ne olacak.