şükela:  tümü | bugün
  • geçen hafta seyrettiğim yollu'daki performansıyla bu yılın tiyatro ödüllerindeki favori en iyi kadın oyuncu ödülü adayım.
  • yollu gibi ağır konulu bir oyunda nasıl bir karakter yaratmış, inanılır gibi değil. ağzım açık izledim.
    nasıl bir komedi performansıdır o! sahneden hiç gitmesin istedim resmen, harikaydı.
    bir ara oyun o kadar tuhaf bir hâl aldı ki, kendisi bile gülmekten konuşamadı, alkışlarımızla destek verdik.
    ama bayıldım ben bu kıza, tez vakitte bi dizide, bi filmde falan oynasa keşke.

hâlâ gülüyorum o ev kadını tiplemesine ahahaha. "aşkitom" diyen dillerini yerim yaa. <3

(bkz: yollu/@kirlikedi)
  • bu sıralar ankara'nın dikmen'i adlı dizide oynayan istanbul doğumlu oyuncu. sakarya fırat, aman annem görmesin, aşk kapıyı çalınca gibi tv yapımlarının dışında bildiğim kadarı ile cehennemde 3 gün sinema filminde de oynamışlığı vardır. farklı karakterleri oynayabilmesi açısından başarılı bir oyuncudur.
  • bu kadar yüz vermese paraya daha iyi olacak gereksiz ve samimiyetsiz kişi. mizah festivali gibi bir projeyi düzenleyip, en ucuz bileti 113 tl yapmak nasıl bir vicdandır anlayamadım. en çok gülmeyi hak eden insanları güldürmeyecekse ne diye böyle bi festival yaparsın ? öğrencilerin gidemeyeceği festival düzenlediği için kendiyle gurur duymalı. ayrıca paranın kölesi olmuş insanlardan yalnızca bi tanesi kendisi. umarım azalarak biter.

ayrıca gelen tepkilere rağmen bir takmayışı var ki kendisini daha da itici yaptı. isterse kendisine ayakkabı kutusunda para verebilirim festivale gelmeden. kesinlikle mutlu olur.
  • burak aksak'ın ramazan güzeldir dizisinde de oynamıştır.
  • internette tanışan son çift oyununda harikalar yaratan oyuncu. ankara'nın dikmeni'nde de enerjisi çok yüksekti ama burada çok daha iyi olmuş.
  • sinema düşkünü, oyuncu, sanatçı.

çoğu kişi tarafından bilinmeyen bir yönü ise, güzellik yarışmalarında keşfettiği adaylara oyuncu olmaları yönünde telkinlerde bulunması. kısaca en güzel özelliği oyuncu koçluğu yapıyor olması.

attığı tweetler genellikle sinema üzerine.
  • ego tavan sette başrolle röportaj yapılıyor benimle neden yapılmıyor diyen hanım oyuncu