şükela:  tümü | bugün
 • benim onüç senelik aslan dostum;aslan yürekli sarışın.
  yüksek zeka-dağınık dikkat bileşkesi,bilgisayar mühendisi kalem efendisi.
  galaksinin en güzel gülen,güldükçe seni de güldüren,güldürdükçe kendi de gülen, imkansız üçgen.
  entryleri dikkatle takip edilsin,not düşülsün,feyz alınsın.
 • ba$ta uzun ve garip gelen, ne oldugunu ögrendikten sonra sadece uzun gelmeye ba$layan nick.
 • dinledikce aci cektiren ve bir zamandan sonra"ulan mazosist miyim ben acaba" dedirten bir tsm sanatcisi..
 • okulunun saçmalıkları yüzünden 4 yıldır yüzü bir türlü gülememiş, bir yıl daha gülemeyeceğini çeşitli kaynaklardan haber aldığım süper insan...
  bilgisayarım her infilak edişinde telefonla arayıp yakındığım, teknoloji konulu anlamsız sorularımla can-ı gönülden uğraşan süper insan...
  cdlerimi ödünç vermekten en bi çok hazettiğim, güzel sesli, güzel baslı, güzel tizli süper insan...
  serbest çağrışımın piri süper insan...
  kedisever süper insan...
  süper insan...
  insan...
 • samime sanay, ersan ve daşalar, nese karabocek, bedia akarturk gibi sahıslarla arkadas olsa da getirse aramıza katsa...
 • safari ocakbasi reklam sarkisinin yillar sonra beynimdeki tozlu yerinden cikip gun boyu dilime dolanmasina neden olmus guzel insan.
 • nesli tukenmi$ er ki$i, yalanci yehova $ahidi, gagali memeli... ostaki borunuzu yalayan naturel memba suyu bir kahkahaya sahip olan serap, halkin icinden, bizden biridir. $u siralar, kimi iskandinav vilayetlerinde yorenin soylulariyla beraber tilki avi partilerine i$tirak etmekte, eskrim musabakalarinda korkakligiyla jurinin dikkatini cekmekte ve ipe sun sererken greyfurt taklidi yapmaktadir. serap mutlu akbulut, camide istavroz cikartan, tehlikeli bir vizyona sahiptir.
 • cok degerli dost, cok degerli insan... kilometrelerce oteden bile, yerin altindaki bir laboratuarda bir 19" ekrana bakarken bile sizi gulmekten oldurebilir... butun ofise rezil olmaniza yol acabilir... cok akillidir ama akli basinda pek degildir... ama uzerine gitmeyin aklinizi basiniza getirebilir... (bkz: ozlemek)
 • yıllar önce birlikte çektirdiğimiz "conan kağıttan baltasıyla burger king tacı takmış kralı hacamat ediyor" konulu fotoğrafı tutmuş; yanına da "rule them all!! diye biten saçma sapan harikulade bir not yazarak manowar grubunun fan photos sayfasına yollamış ve fotoğrafın sitede yayınlandığı gün de bunu bana "al abi sevgililer günü hediyem hahaha" diye bildirmiş dünya bir yana serap bir yana gönül meşalemdir.
  bize ulaşan ilk mail de şudur ki nasıl girmişiz metal dünyasına hafsala almaz:

  hey there!
  i've had a few email lately from people asking if its my picture on the manowar fan site.... i gotta tell ya, you do look a lot like me! (the guy holding the bloody axe that is). i also wanted to compliment you on the pic... its a bloody classic! i love the whisk in the hand of the fallen king, a final gesture of valour at the foot of his adversary!

  (bir gün sen kral olsan; ben conan olsam değil sana el kaldırmak, yan gözle bakana saldırırım olanca strengthimle.)