• sözlükte hiçbir şey yazılmadığını farkettiğim dj yazılımı. olum hepiniz mi traktor'cısınız? olacak iş değil. yeni zelanda'nın dünyaya en önemli katkılarında biridir. traktor'a göre müthiş derecede pratik, fonksiyoneldir. grafikleri gözlerinizi kanatmaz. fx'leri son derece gerçekçidir. son yıllarda yaptığı atakla neredeyse bütün controller cihazlar ile uyumlu hale gelmiştir. mac kullanıyorsanız en ufak bir ayar dahi yapmanıza gerek olmadan kullanabilirsiniz.

serato.com
  • anasını bacısını siktiğim dandik dj yazılımıdır. virtual dj bile kat kat iyidir bu sikikten. kesinlikle uzak durulması gerekendir. rekordbox veya traktor den vazgeçilmemesi gerekir. ayrıca denemedim ama denon 'un engine yazılımı da muhtemelen bu sikiğe bin basar. velhasıl uzak durunuz efenim. ağzımı bozdu pezevenk.
  • traktor ile birlikte dünyanın en iyi dj controller programıdır.pioneer ddj ergo v kullanıcısıyım serato gerek grafikleri gerekse pratikliğiyle işimi fazlasıyla görmektedir. müzik severlere tavsiye edilir.
  • cok basarili buldugum yazilim. tidal entegrasyonu ile sonsuz bir kutuphaneye sahip oluyorsunuz. bazen analizleri cok dogru olmasa da ufak mudahalelerle olmasi gerektigi hale getirilebiliyor. bu platformda da old school no sync tayfasi ve ben vaweformlara hic bakmiyorum tayfasi bulunuyor ve forumlarda birbirlerine ustunluk tasliyorlar. fakat amaciniz arsivinizi bel fitigi olmadan tasimak da olsa, beatmatch yaparken harcadiginiz saniyeleri baska yaratici atraksiyonlara harcamak da olsa amacina cok net hizmet eden bir yazilim. sahsi fikrim ise standalone motorize platter ozellikli bir controller ile kullanin, kapatin sync'i, laptop view kismini library yapin, crossfader i disable yapin, kaptirin kendinizi ritme ve pitchfader larinizi sevindirin.
  • bircok unlu dj tarafindan tercih edilen ve genel olarak pioneer marka bir turntable ile beraber kullanilan dj yazilimi.
  • kullanımı aşırı kolay ve arayüzü fazlasıyla anlaşılır bir dj yazılımı. aylık üyelik sistemi ile çok takılmayın paranız çıkışıyorsa alın gitsin. ya da controller alırken seratonun pro sürümünün de dahil olduğu bir şey alın. çok daha avantajlı oluyor.
  • koca sözlükte üzerine kelam edilmemiş, dünyanın en büyük dj software üreticilerinden biri. analiz yeteneği traktor'dan üstündür.
  • pioneer tarafindan satin alinmistir.
  • pioneer marka controller’in içinden intro versiyonu çıkan software. ancak kayıt yapamazsınız ve bir çok fonksiyona ulaşamazsınız, tam sürüm yüklemeniz gerekir.
    3 seneyi aşkın süredir kullaniyorum, analizleri çok iyi çalışıyor, kullanımı çok rahat.
  • dj yazılımlarının kralı. şahsen scratch live versiyonunu kullanıyorum ve real time müzik yapanlar için gerçekten muhteşem ve bir o kadar pratik bir yazılım. time code plaklarım ile gerçekten istenileni veriyor. yeni versiyon pro olanları artık paralı satın alabiliyorsunuz diye biliyorum.
hesabın var mı? giriş yap