• vatani gorevimi yerine getirdigim donemlerde kuzeni tarafindan "ne dusunuyorsun" sorusuna bilmeden "hastayim bu kariya" cevabini verdigim sonrasinda gercegi ogrendigim mahcup olup utanip yine de hasta oldugum bir kadin..
  • bir programda ailesinin kendisini 18 yaşına kadar sinemaya bile göndermediğini söyleyen kadın.
    bunun üzerine levent üzümcü kişisi "yaaa bak, ailelere ders olsun demiş" bir kez daha takdirimi kazanmıştır.
  • tem' de boy boy uzanan, iş yapmadığı için kapatılmış dinlenme tesisleri vardır bir sürü, bu abla da onlar gibi işte, insan görünce "yazık olmuş tesislere, yatırımlara" diyor.
  • şimşek gibidir seray sever.
    önce göğüslerini (kendisini) görürüz, sonra gürültüsünü (sesini) duyarız.
  • bu kadını sevmek için her erkeğin en az 2 güzel nedeni olduğunu söyleyebilirim. ayrı bir duruşları var o nedenlerin.
  • yuh be arkadasim insaf be kardesim. seray sever ciplak diye dergi satiyorsan insanlik adina en azindan tv programinda kazayla memesinin firladigi bir pozunu koy degil mi? seray sever boxer a soyundu ama biz cekimde gorduk, dergiye basmiyoruz eheheh denmis gibi geldi bana. yani bir arkadasim almis dergiyi da o anlatti. abazalik iste..
  • "artık banyo yaparken bile şarkı söylemiyorum" beyanında bulunmuş 5 şubat 2007 tarihli hürriyet eki kelebek'te.

bundan sonra nazarımda en büyük hümanisttir.
  • zamanında beraber program yaparlarken hakan hatipoğlu'nun "insanların hayatları zor; ekonomik problem çeken var nasıl gülsün bu insan" sözlerine
    sadece dudağındaki ruj , kirpiğindeki rimel asgari ücreti geçerken bu şu bilge cevabı vermişti,

şöyle gülsün bu insan; en azından yukarıda savaş uçakları uçmuyor, bombalar patlamıyor.yanında insanlar ölmüyor. vatanındasın birazcık da şükretmeyi bilmesi lazım… en azından sağlıklısın. çalışırsın kazanırsın; millet işi de beğenmiyor o ucuz bu pahalı; üretirsin kardeşim! fasulye pahalı! pahalıysa pahalı ne yapacaksın fasulye yemeyeceksin o zaman ucuz sebze yiyeceksin.

bu cevabı veren kadına bugün boğaziçi logosu paylaşıyor diye öğrencilere destek veriyor sanan malların olması ayrı bir komedi.
    yaa kadın ben de boğaziçi mezunuyum ben de eğitimliyim , ben de zekiyim demek için eline geçen fırsatı kaçırmıyor.

sevgili seray sen boğaziçi mezunuyum deyince sen değer kazanmıyorsun , boğaziçi değer kaybediyor.
    sen de öyle bir balat gülüsün canım benim :d
  • banyo filminin 82. dakikasındaki sahnede gollum'a benzeyen kişi.ortalamanın üzerinde güzellikte bir bayan olduğu gerçeğini değiştirmez yine de.
    http://img231.imageshack.us/…159/seraygollum2oc.jpg
    not:götümüze girebileceği nedeniyle silinmişti bu entry ama emeğime de kıyamadım.e güzel kadın tamam,ne kızıyorsunuz,ispiyonluyorsunuz hemen
hesabın var mı? giriş yap