• güllerin savaşı saçmalıkları dizisinde muazzam bi oyunculuk dersi veren karizmatik aktör.
    oyunculuk konusunda elbette bilirkişi değilim ama çıldırdığı sahne ve ikili rollerde kendisine dikkatle bakın. yolu açık olsun, selam olsun.
  • gullerin savasi dizisinde gulru'nun babasindan cok daha guzel titreyen kisi. ozellikle göz kapaklarini düsürmesi cok başarılı
  • öyle bir geçer zaman ki dizisinde oynayan necati. boyuna dayak yer bu adam. iyi yumruk karşılıyor ama. tam sopalık dizi icabı da olsa.
  • oyunculuğu beğenilen her oyuncu gibi gitgide daha da abartılı oynamaya başlayan ve şu anda kendi oyunculuğunu bitirmekte olan adam. abartılı hareketler, abartılı bir ses tonu ve tonlamayla daha iyi bir oyuncu olamayacağını farketmesi lazım bir an önce.
  • başarılı oyuncudur. güllerin savaşı adlı saçma dizide iyi bir oyunculuk sergilemektedir.
  • güllerin savaşı yine klişe bir konu üzerine kurulmuş bir dizinin 2. bölümünde gösterdiği başarılı performans ile diziyi boyutlandıran oyuncudur.
  • küçük sırlar dizisinde merve boluğur'un oynadığı ayşegül karakterinin kardeşi memo rolünden beri hastası olduğum, gerçek bir jön olacak kral oyuncu.

güllerin savaşı'ndaki cihan rolünü de muhtemelen küçük sırlardaki memoyu oynayışı üzerine kendisine uygun görmüşlerdir.

cihan dedim de yüreğim bi cız etti. size sahip sesleniyorum,
    sahip cıkalım cihana. ölmesin sayın senaristler

edit: küçük sırlardaki memo sercan badur değilmiş. bilgilendirme için bana merhaba dediye teşekkür ederim.
  • güllerin savasi dizisini izleme sebebim .dizi coktan bitik durumda
    cok basarili bir oyuncu illaki kendisini izlettiriyor
  • güllerin savaşı gibi bir fiyaskoda ışıl ışıl parlayan oyuncudur...

çok seviyorum ki ben bu çocuğu..
    çok çok hem de!
  • öyle bir geçer zaman ki dizisinde necati karakterini oynayan ancak dizinin yeni sezonunun ilk bölümüne ilişkin sanal alem ve medyada yapılan yorumlarda es geçilen kişi.

gerek dizide oynadığı karakterdeki sempatiklik yönündeki olumlu değişim ve gerekse rolünde gösterdiği performans es geçilmeyi haketmiyor kanımca.
hesabın var mı? giriş yap