şükela:  tümü | bugün
  • retro müzik etiketiyle ilk parçasını çıkarmış olan genç şarkıcı.

yolu açık olsun.

buyrunuz
  • calisthenics ile ilgilenen başarılı bir sporcu kardeşimiz. 15 gün önce eve bir bar alarak aralarına katılmış bulunmaktayım. takipteyiz.

youtube kanalına buradan ulaşabilirsiniz.
  • youtube videoları bana ilham kaynağı olan arkadaş. sayesinde barfiks sayımı 0 dan 1 e çıkardım. büyük gelişme var. *
  • ana akım youtube fitness kanallarının haricinde dikkat çeken bir sporcu ve aynı isimdeki kanalı. sokak antrenmanlarına yönelik farklı videoları var. özellikle kol ve omuz kaslarını kilosuna göre acayip geliştirmiş. sadece vücut ağırlığıyla yapılabilen egzersizler hakkında da videolar çekiyor. ben de on videosunu falan izledim sadece ama izlemeye değer buldum kanalını.
  • kendisi yaptığı spor dalının kilosuna, boyuna göre hakkını fazlasıyla veren bir kişi bilgili ve karakter olarakta sevdiğim yükselmesini istediğim temiz kalpli insan. youtube kanalı ;link
  • guzel bir kardesimizdir.daha iyi yerlere gelmesi dilegiyle.
  • bir dönem beraber aynı iş yerinde çalıştığım; saygılı, efendi, zeki, çevik ve bir o kadar da ahlaklı bir kardeşimdir kendisi. bilmem burayı okur mu ama selam olsun ona buradan. yolun açık olsun. sağlıklı olasın hep kardeşim.
  • kaliteli bir spor kanalı.ağırlıksız antrenmanlar konusunda oldukça başarılı programlar var.
  • kendisini testonun bir videosunda duydum ve kendisinden online eğitim almaya bugün itibariyle başladım. tarzı ve samimiyeti çok iyi bence.

üç ay sonra değişim ve gözlemlerimi yazarım.

(bkz: testo taylan)(bkz: muscle up)
hesabın var mı? giriş yap