• oğlu serhan kerim adalı, bir kadına arabayla çarpıp ölümüne sebep olmuş ve hiçbir ceza almadan yırtmıştır.

https://www.sabah.com.tr/…ogluna-6-yil-hapis-istemi
  • babasının adı ile açmış olduğu liseden mezun olmuş biri olarak söyleyebilirim ki kendisi gayet ilgili bir insandır. okulu yaptırıp ortadan kaybolmamış her daim okulun ihtiyaçlarını karşılamıştır. zamanında dereceye girdiğim için kendisinden çeyrek altın almışlığım var:)
  • beşiktaş’ın adını öyle ya da böyle şikeye bulaştırmıştır. sırf bu yüzden dolayı bundan sonra değil başkan herhangi bir yönetim içerisinde dahi bulunamaz ama değişen taraftar profili ile önü açık gibi gözüküyor.
  • bu adamın beşiktaş'ta yer aldığı hiçbir sezon beşiktaş başarı yaşayamadı. hiç istisnasız.
  • beşiktaş'a en net katkısı yıllar önce bonservisi elinde olan guti'yi beşiktaş'a getirmekti. ondan da ne futbolculuk ne hocalık döneminde iyi yararlanabildik ya, neyse.

bunun dışında vay be ne iş yaptı diyebileceğim bir icraatı yok. konu iyi oyuncu getirmekse erdal torunoğulları çok daha iyisini yaptı, beşiktaş tarihinin en iyi forvetini getirdi ki kendisinin de adı ahmet nur çebi'nin listesinde yazılıyor.**
  • bıraktığı badem bıyığıyla bir adım öne geçmiş başkan adayıdır.
  • yıldırım demirören ve fikret orman'ın başarız olan yönetiminde yer alan ve beşiktaş tarihinde kötü her dönemde görev alan başkan adayı.

şahsına oy vermek yıldırım demiröreni desteklemektir. inşallah kongre aklı selimi seçer.
  • akp nin adamı olduğunu düşünüyorum. murat aksu ile kankaydı. umarım seçilmez .
  • q7 ilk transfer olduğunda, inter'in beki maicon'u almaya gitmiştim, nasıp q7'miş diye beyanat vermişti.

mesele tam olarak bu.
    bek almaya gidip, kanatla dönmek.
    bu plansızlik, bu şöhretli olsun da ne olursa olsunculuk.
    umarım değişmiştir zira seçilecek gibi.

benim başkan adayım, mete dürendi.
    ya da o vizyona sahip adamlar.
    hayırlı olsun şimdiden.
hesabın var mı? giriş yap