şükela:  tümü | bugün
  • 2019 yerel seçimlerinde chp menemen belediye başkan adayı.

tarafsız bir şekilde söylemeliyim ki gerçekten inanılmaz elektriğe sahip aydın bir insan. bugün kendisine anıtkabir’den 2011 yılında getirmiş olduğum benim için çok değerli 15 adet atatürk fotoğrafını hediye ettim. seçimleri kazanması durumunda belediyede hepsinin asılma sözünü de aldım.

cumhuriyet halk partisine yakışan, vizyon sahibi serdar aksoy’a yolunda başarılar diliyorum. umarım kazanırsın güzel yürekli insan
  • (çok büyük bir ihtimalle) menemen'de, 1 nisan'da koltuğu tahir şahin'den devralacak olan şahıstır.
  • seçim süreci boyunca her gün mesaj atan belediye başkan adayı.
  • ve kazanmıştır... tebrikler başkanım, tebrikler mustafa fehmi kubilay’ın, mustafa kemal atatürk’ün askeri.
  • günün birinde burayı okurlar mı bilemiyorum ancak bu başarının mimarı en az kendisi kadar saygıdeğer eşi dilek aksoy hanımefendidir. ben kendisi kadar çok çalışan bir başkan eşi izmirde görmedim, duymadım. tebrikler
  • musa anter'in kim olduğunu bilmediğini ya da musa anter'i yanlış tanıdığını düşündüğüm chp'li menemen belediye başkanı. link
  • (bkz: musa anter)
    buradan musa anter kimmiş neler söylemiş okuyabilir. muhtemelen kendisi de biliyordur da neyse.