şükela:  tümü | bugün
1540 entry daha
  • galatasaray yüzünden yıllar içinde travmatize olmuş futbol konuşan insan.
  • https://youtu.be/-2i5ffll7ym?t=448

simdi bu arkadasa göre formalardaki yildiz muhabbetinin cikma sebebi haluk ulusoy'un oglunun "galatasaray 3 yildiza gittigi icin" babasina 5 sampiyonluga 1 yildiz olsun diye baski yapmasi.

simdi size galatasaray'in 3 yildizi aldigi kadroyu yaziyorum, altina da fenerbahce'nin kadrosunu yazacagim.

ben ömrü hayatimda göz göre göre bu kadar yalan söyleyen birini görmedim, yasi 25'ten büyük herkes yildiz muhabbetinin fenerbahce tarafindan ciktigini bilir, hadi bunu carpitiyosun anlarim ama galatasaray sampiyonluga gidiyordu demek milleti kandirmak demektir. zaten yildiz muhabbetinin galatasaray ile alakasi yok, fenerbahce yildizli forma giymisti bjk'ye havadan sampiyonluk verildigi icin.
    http://arsiv.sabah.com.tr/…iv/2002/04/22/s2211.html
    neyse devam edelim.
    1 sene önce fenerbahce sampiyon olmus, sampiyon olan kadro söyle;

rüştü reçber, oguz dağlaroğlu, recep biler, mustafa doğan, zoran mirkovic, abdullah ercan, mert meriç, ogün temizkanoğlu, samuel johnson, uche okechukwu, serkan özsoy, nikola lazetic, yusuf şimşek, ali güneş, celil sağır, john moshoeu, ömer karabacak, efe inanç, tufan apaydın, haim revivo, milan rapaic, elvir balic, serhat akın, kennet andersson, semih şentürk, erhan uyaroğlu, adem gezici

bununla beraber galatasaray'in 4 sene üstüste sampiyonluk serisi bitmis, hagi futbolu birakmis, 2 baskan degismis, hoca degismis, takimin yarisi kiralik ve kadro söyle;

faryd aly camilo mondragon, kerem inan, emre aşık, bülent korkmaz, carlos alberto oliveira capone, gustavo andres victoria rave , sebastian perez, vedat inceefe, erhan namlı, ergün pembe, hasan şaş, ayhan akman, berkant göktan, suat kaya, sergen yalçın, andres jose fleurquin, bülent akın, joao batista casemiro marques, ümit davala, faruk atalay, pavel horvath, robert spehar, arif erdem, ümit karan, serkan aykut, radu niculescu, murat sözkesen.

bu sezon öncesi takimdan ayrilanlar; cláudio taffarel, gheorghe hagi, gheorghe popescu, mario jardel, ümit davala, hakan ünsal(devre arasi)

fenerbahce'nin kadrosu;

rüştü reçber, oğuz dağlaroğlu, recep biler, abdullah ercan, ümit özat, samuel johnson, zoran mirkovic, ogün temizkanoğlu, mustafa doğan, mert meriç, fatih akyel, uche okechukwu, serkan özsoy, simao, hakan bayraktar, yusuf şimşek, ali güneş, nikola lazetic, ceyhun eriş, ali akdeniz, serhat akın, kennet andersson, haim revivo, milan rapaic, oktay derelioğlu

simdi en fanatik fenerbahceli ve en fanatik galatasarayli kardesime soruyorum yukaridaki sartlarda nasil galatasaray sampiyonlugu garanti olabilir de yildiz muhabbeti galatasaray icin cikmis olabilir.

üstelik 34 macta 24 galibiyet almis ve sadece 3 puan önde olarak ligi sampiyon bitirmis galatasaray.

velhasil kimse gercekleri carpitmasin, yildiz muhabbetinde galatasaray'in dahli yok, fb daha avantajli oldugu icin medya köpürttü bu olayi ve hem lucescu'nun marifeti hem de fenerbahce'nin beceriksizligi ile galatasaray daha önce 3 yildizi aldi, konu budur.

sampiyon olunan aksama kadar herhangi bir yerde 3. yildiz muhabbeti yapan galatasarayli görmedim, mactan sonra 3 yildizli lucescu t-shirtü vardi.
2 entry daha