şükela:  tümü | bugün
1500 entry daha
  • adam meğerse buraları okuyormuş. dünkü vole’de kendisi için “comolli menajer arkadaşlarının kulübe girmesine izin vermediği için comolli’ye sallıyor” diyenlere fena giydirdi.
  • buraları okuyormuş madem, şunu söyleyeyim. kendisi piyasadaki en boş beleş yorumcudur. ergen eğlendirir sadece. emre bol muydu neydi, aynı onun gibi şaklabandır işte. bunu izleyen de aynı derecede boştur benim gözümde.
  • bizim mahalle kahvesinde 9 tane var bundan
  • başkaları gibi fenerli gözüküp arkasından kulis yapmaz, vasatı kabul etmez. özellikle son dönemde çoğu fenerbahçe yorumunun altına imzamı atarım. bakmayın siz burdaki çakal tayfaya gitsinler ts/gs tv'de dobermanlarını izlesinler.

tanım: büyük fenerli, adam gibi adam.
  • ümit özat'ın yorumcu hali. gövde de aynı, hanzoluk da
  • ümit özat'a benzetilmiş ama umit özat'in tırnağı dahi etmez. ümit ozat neyse o bir adam ama bu draxler bildiğiniz çiğ.

melih gökçek'den bile daha boş bir damacanadir kendisi.
  • dünkü vole'de kendisine sallayan andavallara bilezik gibi geçirmiş, bu andavalları saksıya fesleğen gibi oturtmuştur. ağzından çıkanlar çok kişinin götünü yakar genelde.

götleri yandığı için de salak salak konuşurlar sürekli orada burada.

tanım: en beğendiğim spor yorumcusu.
  • aşağıdaki anahtar kelimeleri kullanarak sizde evde kendi serdar ali çelikler yorumlarınızı yapabilirsiniz;
    nakıs
    sinameki
    olmaaaaaaaaaazzz
    döneri nası yicen biliyon mu?
    nargileci
    suşici tayfa
    kasığına para sıkışmıştır baba
  • fenerbahçeliğini tartışmam ama iyi bir yorumcu olduğunu düşünmüyorum. özellikle ali koç konusunda büyük yanıldığını (bir çoğumuz gibi) düşünüyorum. bence kendiside ali koçla başarı yakalanmasının imkansız olduğunun farkında, finansal konularda iyi gidiyor diyerek durumu yumuşatmaya çalıştığını düşünüyorum. kendisinden beklentim tıpkı aziz yıldırım ve ekibini yerden yere vurduğu gibi ali koçun beceriksiz yönetimini de yerden yere vurmasıdır, ayrıca bizim gibi kendisininde ali koçla ilgili yanıldığını itiraf etmesidir.
  • zamanında kendisine sallayan biri olarak ve beşiktaşlı biri olarak şunu söyleyeyim. hakemler konusunda o kadar dobra ve cesur konuşmalar yapıyor ki takdire şayan. ve fenerbahçeye yapılan haksızlıkları çok güzel savunuyor. seviyorum kendisini
101 entry daha