• bir galatasaraylı olarak yıllardır dinlediğim tek yorumcu. adam net bir kere göte göt diyor. kimseden korkusu yok ayrıca esprili ve son derece zeki. futbol dışında da kendisinden hayata dair dersler alabilirsiniz.
  • bazı galatasaraylılar kendisinin gs ve fatih terim düşmanı olduğunu belirtmişler. genel yorumlarında da bir kudurma havası mevcut gibi.

genelde gerçekler onları kudurtur. normal ben de gs'li olsam muhtemelen gerçekler karşısında kudururdum. dolayısıyla genelde gerçeklerden bahseden serdar ali çelikler'i sevmemeleri normal.
  • bu beyefendiyi dinlediğimde dünyada futboldan daha önemli hiçbir şey olmadığı hissini veriyor bana
  • ne kadar iyi bi medya okur yazari oldugunun baska bir kaniti icin:

https://mobile.twitter.com/…263787795535069184?s=12

tuhaf bakinizlara devam genşler
  • galatasaray yüzünden yıllar içinde travmatize olmuş futbol konuşan insan.
  • hitap yeteneği olan içi boş bir yorumcudur. ulan amma sallıyor konuşurken. bir bok biliyormuş gibi; yok o bunu yapar, yok o şunu yaptı, yok şu onun peşinde diye sallayıp duruyor. salladıklarının listesini yapsak yüzde 20si anca tutar. iddialı konuşunca millet de bir bok biliyor sanıyor.
  • kendisini izlemekten keyif alırım. eski kafa bir adamdır, bağlantısı çoktur her şeyi önceden haber alır, futbola saha içi hariç hakimdir, tahminleri genelde tutar gerek transfer üzerine gerek teknik direktörler üzerine. açık sözlüdür, lafı evirip çevirmez çat diye söyler. programlarına hazırlıklı çıkar ki en önemlisi de bu. rıdvan gibi ne konuşulacağından habersiz bir şekilde programlara gelmez.

mehmet demirkol'u izlemekten hiçbir keyif almıyorum. mahalle kahvesinde sallayan adamdan farksız geliyor bana ve futboldan hiç anlamıyor. hayata dair genel olarak birçok konuda bilgili olsa da futbol ne yazı kki mehmet demirkol'un işi değil. mehmet demirkol ile serdar ali'yi kıyaslamak serdar ali'ye büyük hakarettir.

ayrıca modern görünmekle olmuyor bu işler. mehmet demirkol modern görünüyor da ne oluyor?
  • bu adama destek veren veya izleyen kisi galatasarayli degildir. herifin her galatasaray yorumunda art niyet var. hep bir komplo teorisi falan kafasinda. birde fatih terime falan akil veriyor arada :) uefa kupasi kazanmis hocaya taktik falan veriyor. gecin abicim burda yazan fenerbahceliler kendisinden daha mantikli yorumlar yapiyor illa birini okuyacaksiniz onlari okuyun en azindan birşeyler öğrenirsiniz.
  • "fenerbahçe'nin emre belözoğlu'na ihtiyacı var. çünkü, fenerbahçe'de türkiye gerçeklerini bilen, bir telefonla birçok işi çözen yönetici yok. hangi hakemin inşaatı batmış bilir, hangi hakemin maddi sıkıntısı var bilir. hangi kulüpte ödeme sıkıntısı var bilir." sözlerinin sahibi yorumcu.

peki fenerbahçe bu bilgilerle ne yapacak? örneğin, inşaatı batan, maddi sıkıntısı olan hakeme maddi destek mi sağlayacak? ya da maaşlarını alamayan rakip oyunculara ödeme mi yapacak? ne yapacak s.a.ç.?
  • şayet söyledikleri doğruysa -ki henüz bir tekzip gelmedi- açıkça fenerbahçe'nin başarılı olmak için şike yapması gerektiğini savunan utanmaz holigan.
hesabın var mı? giriş yap