şükela:  tümü | bugün
  • mesleki kariyeri hakkında fikir sahibi olmasam da kendisiyle bodrum üzerine yaptığım yazışmalardaki üslubuyla gayet kaliteli ve düzgün bir insan olduğuna emin olduğum tasarımcı.

işini ve maddi durumunu rayına oturtmuş her ege aşığı gibi bodrum da yaşamayı istemekle kalmamış bunu hayata geçirmiş çok da güzel bir şekilde izlenimlerini yazdığı blog aracılığıyla paylaşmaya devam etmektedir.

kendisine ne zaman bir şeyler sorarsanız hiç bir yazdığınız yanıtsız kalmaz, mutlaka bir geri dönüşte bulunur.

not: meslek hayatındaki yazılanlara cevabı kendisi twitter üzerinden veriyor.

edit: başlık üzerime kalmış, mesleki olarak kendisini eleştiren arkadaş yazdıklarını silmiş ama bana kalırsa hala çok sıcak bir insan.
  • hürriyet gazetesi muhabiri. defile fotoğraflarında oldukça başarılıdır. yemez, içmez en üst düzey fotoğraf makinelerini, lensleri, objektifleri kendine satın alır.
  • zihinlerde yer etmiş işlerde imzası bulunan başarılı bir grafik tasarımcı. web adresi: http://www.serdarbenli.com/

ayrıca bodrum'a dair paylaşımlarda bulunduğu takip edilesi bir blogu var: http://bodrumluhayat.blogspot.com/
  • twitter'daki hesabına denk geldikten sonra tanıdığım, bodrum ve yunan
    adaları aşığı ve her halinden belli bir kalite seviyesine sahip olduğu anlaşılan bir kişi.

sanıyorum eski mesleği reklamcılık. sonralardan ofisini bodrum'a taşımış. şimdilerde de twitter & instagram'dan teknesi ile yaptığı seyahatlerden paylaşımlar yapıyor.

kimi paylaşımlarında insana iç geçirtse de, keyifle takip ediyorum. sayesinde, memleketimizin güzide bir organize sanayi bölgesindeki bir insan kos, nisiros vs. havasına başka türlü giremez.

ah ya..
  • çok güzel ahtapot salatası yapabildiğini düşündüğüm insan.

kendi kendine yeterek yaşayabilme sanatını başarıyla ifa ediyor. arada ofiste darlandığım zaman blog'una veya twitter adresine girip galeriye bakıyorum, o yediklerin içtiklerin gördüklerin nedir üstad...

tek yaşayabilme ve bu tekillikten haz alabilme gibi bir duygum olduğu için mevcut hayatı bana aşırı değerli geliyor, gıpta ile izliyoruz kendisini. her profil ziyaretinden sonra yelkenli bakmama sebebiyet veriyor sonra daha çok yolumun olduğunu düşünüp hayal kırıklıklarıyla uğurlanıyorum profilinden.

girin, bakın profiline maviyle yeşilin tonlarını o kadar güzel kullanıyor ki kıskanılmaması işten bile değil. ha bir de çok güzel deniz ürünleri mezesi tüketiyor bol zeytinyağlı limonlu.
  • kendisi kadar mütevazi ve yardımsever insanların varlığı nedeniyle duyduğum mutluluğu kelimelerle anlatamam.

tasarımcılıktan gelen estetik kaygıları ve bodrum sevdası nedeniyle bir konuda kendisinden destek istedim ve saat farkına bakmadan son derece düzgün bir üslupla bana yardımcı oldu.

kendisine teşekkürlerimiz bir kerede buradan iletmek istiyorum.

yaşamayı, gezmeyi, denizi ve sanatı seven biri daha ne olsun...
  • bir zaman önce kendisine instagram üzerinden ulaşmış ve tekne bağlama hususunda bir kaç soru sormuştum. beni tanımamasına rağmen tüm titizliği ve kibarlığı ile soruma cevap vermiştir. kesin burayı okuyorsunuzdur. tekrar teşekkür ederim serdar bey saygılar.
  • bodrum sevdalısı entellektüel.

konuk olduğumuz masasında kırk yıllık dost sohbeti yaparak ağabeyliğini göstermiştir.

60 yaşına merdiven dayasa da enerjisi ile gençlere meydan okur, tam bir sohbet adamı, müzik sever, okur ve de yazar üstüne bunları paylaşır (günümüzde üçünü bir arada bulamazsın), hayal kurar ve uygular, mesleğinde çizgisi ile yer edinmiş bir profesyonel, kısacası rol model olacak kişidir.
  • uzun bir zaman önce instagramda denk geldiğim bodrum aşığı grafiker.
    glaryos ismini verdiği teknesiyle ve sevgili diye düşündüğüm bayan arkadaş ile güzel havaların tadını karşı adalarda çıkarmayı görev edinmiş ikili.
    ayrıca haftasonları leziz ege otları ile ufak bir kahvaltılık hazırlıyor tam bir özenilesi.
    edit: yazım hatası
  • kendisi bodrum müdavimi olmakla birlikte çok ama çok kaliteli bir abimiz..

şu üç günlük ahir ömrünü güzel değerlendiriyor yani.. teknesi falan var her akşam rakının ahtapotun dibine güzel müzikler eşliğinde vurmakla meşgul.

severek izliyoruz hocam, saygılar..