şükela:  tümü | bugün
 • besiktas jimnastik kulübü'nün yeni başkanı...
  genç,dinamik,girişimci,zeki,seviyeli ve entellektüel..
 • su ana kadar gelmiş en iyi yöneticilerden..
  herseye bilimsel yaklasması ve karizması süper.
  ayrıca seba'dan sonra böyle genc biri beşiktaşa gereken dinamizmi kazandırabilirdi,kazandırdı da..
 • beşiktaş tarihine "6 ayda teknik direktör kovan başkan"(bkz: scala) olarak geçen mümtaz şahsiyet. brigeli gönderiş tarzının ardından yaptığı bu hareketiyle beşiktaşlılığıma ara verdiren adam. yıllarca herkes haticeye değil neticeye bakarken beşiktaş hep haticeye baktı, biz de bununla gurur duyduk. şimdi başkan "değişin" komutu verdi, sergeni de alıcaklarmış, çok güzel, işaretli yerden kesiniz, parçalayınız beşiktaşlı olmayı.
 • yönetimine aldığı birbirinden kazma insanlarla beşiktaşın tum değerlerinin icine eden, sanki beşiktaşın basarisizligi için uğraş veriyormuş gibi duran ve bu kulübe yakışmayan yuppie kişi.
 • ilk toplantisinda "basketbol yatirimini keselim. gerekirse mahalli kumede oynayalim" dedigini ogrenince dumura ugradigim baskan. ucuz olsun diye takima problemli insanlari doldurmustur. (bkz: christoph daum) (bkz: pascal nouma)
 • gözlerindeki ifadeyle psikopatları andıran kişi. 7/24 faltaşı gibi açık; bir sonraki borç haberiyle kafayı sıyırıp yönetimde canlı adam bırakmayacakmışçasına. korkarım.
 • besiktasa tarihinin en kötü dönemini yasatan baskan olarak tarihe geçmiştir
 • oz gecmisi

  serdar bilgili, kahramanmaraş'lı bir ailenin çocuğu olarak 1963 yılında istanbul'da dünyaya geldi. ilk ögretimini ataköy ilkokulunda, orta ve lise ögretimlerini ise robert kolej'de tamamladı. yüksek ögretimi için amerika birleşik devletleri'ne (abd) giden bilgili, redlands üniversitesi'nde (redlands, california) işletme dalında eğitim gördü. abd'deki eğitimini tamamladıktan sonra, 1983 yılında viyana'da birleşmiş milletler'de bir sene staj yapti. 1984 yılında türkiye'ye dönüp iş hayatına atılan bilgili'nin hali hazırda tekstil, inşaat ve turizm alanlarında faaliyet gösteren şirketleri bulunmaktadır. serdar bilgili'nin bjk'daki yöneticilik kariyeri ise 1992 yılında bjk yönetim kurulu'na seçilmesiyle başladı. 1992-98 yılları arasında aralıksız olarak süleyman seba başkanlığındaki bjk yönetim kurullarında görev alan bilgili, bu süre zarfında genel sekreterlik ve basın sözcülüğü görevlerinde bulundu. aktif olarak fotografçılıkla ilgilenen bilgili, bugüne kadar abd'de iki, türkiye'de iki olmak üzere toplam dört fotoğraf sergisi açtı. lise döneminde aktif olarak voleybol oynayan bilgili şimdi ise boş zamanlarında tenis ve tae-bo sporlarını yapmaktadır. medeni hali evli olan bilgili bir kız çocuk babasıdır. serdar bilgili yabanci dil olarak ingilizce ve almanca bilmektedir.