şükela:  tümü | bugün
 • mehmet demirkol'u çileden çıkaran herifin adı.
  bi yerden aklımda kalmış. galiba bilica ile soyadının benzeşmesiyle ilgili bi espri okumuştum oradan aklımda kalmış. millet mehmet demirkol'u haklı bu elemanı haksız buluyor daha kötüsünü hakediyor şeklinde eleştiriyordu. yani mehmet demirkol bile çıkabilir zıvanadan denilmişti. aklımda kalmış.

  neyse bu isimle linkten linke zıplayarak facebook sayfasında karşılaştım.

  olm 93lü lan bu çocuk. 17sine daha yeni girmiş. piüüü.

  bu ne lan.
 • kendisini beyaz futbol'daki ilhan ekşioğlu olayıyla öğrendik.
  https://pbs.twimg.com/…ia/cf83bybweaqmr0y.jpg:large(ilhan ekşioğlu'nun gönderdiğini iddaa ettiği mesaj)
  bu da twitter sayfası https://twitter.com/serdarbilican
 • kendisi aynı zamanda fenerbahçedüşmanısporlu hümanist bir sevgi kelebeğidir.

  https://pbs.twimg.com/…ia/cf9bxbmvaaawdov.jpg:large
 • sahtekar herifin teki işte;

  (bkz: #59918419)

  sırf sallamak istediği kişilerin hesaplarını kopyalayıp dümenden kendine tehdit mesajları atan “gazeteci”.

  “bokunu yiyim dava et parasını al çatır çatır ye” diye kendisine salık verenler sahtekarlıktan donuna kadar alınırken yardım eder umarım bu elemana.
 • ruh hastası troll.fenerbahçe düşmanlığı adamın kimyasını bozmuş. büyük ihtimalle her gece uyumadan önce samandıraya bomba düşsün diye dua ediyordur bu ruh hastası. adam aziz yıldırım'ın tabzon'da linç edilmesi gerektiğini söylüyor açık açık. fake hesaplar açıp fenerbahçelilerin kendisini tehdit ettiğine yönelik suçlamalarda bulunuyor. acilen bir doktora görünmeli. bu adama gazeteci diyenlere inanamıyorum. şamil tayyar bile bu heriften 10 kat daha gazetecidir. bak şamil tayyar bile dedim düşünün...
 • fenerbahçe taraftarına göre tehdit edilmemiş kişi. arkadaşı tanımam etmem. ancak herkes mi fenerbahçe düşmanı lan? oğlum siz kendinizi ne sanıyorsunuz, milletin işi gücü yok bir spor kulübüne düşmanlık mı besleyecek? (bkz: dün boktun bugün koktun) edasıyla herkese fenerbahçe düşmanı diyorsunuz.

  ayrıca, madem milletin size düşman olduğunu düşünüyorsunuz, dönüp biraz da kendinize bakın. aziz başkanınız kaç kişinin ekmeğiyle oynamıştır bugüne kadar dönüp biraz onu araştırın. ne güzel ya, herkes fenerbahçe'yi sevmek zorunda. bir siktir olun gidin lütfen.

  yineliyorum dün boktunuz bugün koktunuz!
 • kendisi adam yerine koyulmaktadır.
 • nerede yazdığı belli olmayan gazeteci...

  sahte twitter hesabından kendine mesaj atıp sonra bu mesajı paylaşarak gündeme gelmeye çalışan troll...

  ne çok fenerbahçe düşmanı varmış ya, bu ezik troll'ün lafıyla nefretlerini kusmaya başlamışlar, ulan kılavuzu karga olanın burnu boktan kurtulmazmış, takip ettiğiniz kişi kim bi bakın, herif gazeteci bile değil...
 • eziktir