şükela:  tümü | bugün
 • mehmet demirkol'u çileden çıkaran herifin adı.
  bi yerden aklımda kalmış. galiba bilica ile soyadının benzeşmesiyle ilgili bi espri okumuştum oradan aklımda kalmış. millet mehmet demirkol'u haklı bu elemanı haksız buluyor daha kötüsünü hakediyor şeklinde eleştiriyordu. yani mehmet demirkol bile çıkabilir zıvanadan denilmişti. aklımda kalmış.

  neyse bu isimle linkten linke zıplayarak facebook sayfasında karşılaştım.

  olm 93lü lan bu çocuk. 17sine daha yeni girmiş. piüüü.

  bu ne lan.
 • kendisini beyaz futbol'daki ilhan ekşioğlu olayıyla öğrendik.
  https://pbs.twimg.com/…ia/cf83bybweaqmr0y.jpg:large(ilhan ekşioğlu'nun gönderdiğini iddaa ettiği mesaj)
  bu da twitter sayfası https://twitter.com/serdarbilican
 • gs-fb maçı sonrası ilhan ekşioğlu'nun kendisini tehdit ettiği söylenen gurbetçi vatandaş. beyaz futbolda konuşuyor şu anda. meşhur oldun olm.

  adresi : https://mobile.twitter.com/serdarbilican
 • tutuşun teki.

  hayatını fenerbahçe düşmanlığına adamış bir kıytırık. baktım da şöyle, bütün internet hayatını da desteklediği takıma merhaba demek yerine fenerbahçe'ye haydi oradan demeye adamış.

  yüksek ihtimalle de sükse peşinde koşan bir geh bili bili.

  dikkate almayın la.
 • kendisi aynı zamanda fenerbahçedüşmanısporlu hümanist bir sevgi kelebeğidir.

  https://pbs.twimg.com/…ia/cf9bxbmvaaawdov.jpg:large
 • sahtekar herifin teki işte;

  (bkz: #59918419)

  sırf sallamak istediği kişilerin hesaplarını kopyalayıp dümenden kendine tehdit mesajları atan “gazeteci”.

  “bokunu yiyim dava et parasını al çatır çatır ye” diye kendisine salık verenler sahtekarlıktan donuna kadar alınırken yardım eder umarım bu elemana.
 • ruh hastası troll.fenerbahçe düşmanlığı adamın kimyasını bozmuş. büyük ihtimalle her gece uyumadan önce samandıraya bomba düşsün diye dua ediyordur bu ruh hastası. adam aziz yıldırım'ın tabzon'da linç edilmesi gerektiğini söylüyor açık açık. fake hesaplar açıp fenerbahçelilerin kendisini tehdit ettiğine yönelik suçlamalarda bulunuyor. acilen bir doktora görünmeli. bu adama gazeteci diyenlere inanamıyorum. şamil tayyar bile bu heriften 10 kat daha gazetecidir. bak şamil tayyar bile dedim düşünün...
 • nerede yazdığı belli olmayan gazeteci...

  sahte twitter hesabından kendine mesaj atıp sonra bu mesajı paylaşarak gündeme gelmeye çalışan troll...

  ne çok fenerbahçe düşmanı varmış ya, bu ezik troll'ün lafıyla nefretlerini kusmaya başlamışlar, ulan kılavuzu karga olanın burnu boktan kurtulmazmış, takip ettiğiniz kişi kim bi bakın, herif gazeteci bile değil...
 • beklenen geri vites geldi:

  https://twitter.com/…ican/status/720420424547450880

  “o olduğuna inanmak istemiyorum” demiş şimdi de. ulan 10 yaşındaki çocuk 1 saat twitter kullansın dm sahibi profile tıklamayı öğrenir. salak mı sanıyorsun insanları?

  yine bir beşiktaşlı yine bir kolpa. sözlükte de emre‘yi dövdük deyip olay yerinde bile olmadığı ortaya çıkan maximus decimus meridius olayı vardı. adamlar şimdi de sahte hesaptan kendi kendilerini tehdit edip mağdur oluyorlar. kolpalıkta daha neler göreceğiz çok merak ediyorum.