• "kimse saptırmasın, söylediklerimin aykut kocamanla bir alakası yoktur" demiş büyük kişilik.

cevap olarak; "nasıl koydu aykut kocaman" demek istiyorum. ama burda söylediğim tamamen aykut kocaman ile alakalı. lütfen bunu yanlış anlamasın.
  • 30 milyon taraftari olan bir takimin teknik direktorune dahasi efsane futbolcusuna serefsiz diyebilecek kadar gozu donmusse, insanlari manipule edebilecek kadar etkisi olabilecek o isinden ayrilacak olan adam.

oyle cak yapan adamla bir efsaneye serefsiz diyenleri bir tutanlarin da amina koyayim afedersiniz.
  • "bana hakaret ediyorlar" diye ağlıyor. kendisi şerefsizler'i iltifat sanıyor galiba?
  • 13 mayıs pazar günü sunacağı haber bülteninde fenerbahçe'nin olası şampiyonluğunu nasıl sunacağını merak ettiğim hede.
  • --- spoiler ---

şimdi kocaman şerefsizler düşünsün

--- spoiler ---

insan bir şeyleri "başarmış", bir yerlere gelmiş insanları bir şey sanıyor ya. bu adam az önce, mevki sahibi insanların da hazımsız, ağzı bozuk, ham vs. olabildiğini gayet güzel ispatlamış.
  • kocaman bir derdi olan arkadaş. vazelin lazım mıydı?
  • "şimdi kocaman şerefsizler düşünsün" sözünü sildikten sonra "kimse saptırmasın söylediklerimin aykut kocamanla bir alakası yoktur" demiş şahıs. fatih terim'e mi söyledin yoksa bunu? yok yok kesin şenol güneş'edir.. e bizde malız zaten..
  • aklım almıyor yemin ederim. ulan ülkenin en büyük kanallarından birisinde gayet de herkesin gözleri önündesin. ne bileyim haber maber sunuyorsun. tahmin ediyorum ki maaşı da az değildir. kısacası ülkedeki milyonlarca kişinin imrendiği bir hayata ve uğruna binlerce öğrencinin dirsek çürüttüğü bir mesleğe sahipsin.

e peki internette tam bir liseli gibi hareket etmenin gereği nedir? durduk yere aciz bir şekilde "kocaman şerefsiz" yazarsan harbiden de bulunduğun mevkiyi gram hak ettiğine inanmam. istifasına, kovulmasına en fazla sevinecek insanlardan birisiyim.
  • terbiyesizliğin daniskasını yapmış olan mehmet ali birand'ın yardımcısı. bir süre sonra soluğu mahkemede alacak.
  • "ayıptır ayıp", "kimse saptırmasın söylediklerimin aykut kocamanla bir alakası yoktur" diyerek kıvırmaya çalışıyor. peki çok basit bir soru kendisine, gerçekten çok basit. kocaman'ın k'sini neden büyük yazıyorsun?
    serdar cebe, çocuk mu var karşında? mal mıyız biz? oradan öyle mi görünüyoruz?
hesabın var mı? giriş yap