şükela:  tümü | bugün
  • eskişehir tepebaşında dükkanı olan bir berber. yeni bir dükkan hazırlıyor.

adam sadece müşterisinin oturacağı tek koltuğa 7 bin lira para verdi. şömine koydu. kişiye özel kasa koydu.

ön tarafta abisi ve kalfaları, arkada kendisi hizmet verecek. özellikle kendisi ve abisi mükemmel traş yapıyorlar.
    abisinin jiletle aldığı yeri hissedemezsiniz. ve eli inanılmaz hızlıdır. müşteriyi koltuğa 90 dk sabitlemez. işini hızlı ve özenli yapar.

çocuklara özel bir bölüm tasarlandı. anneleriyle bile gelebilecekleri nezih bir ortam olacak. zaten çalışanlar oldukça kibar, yeni dükkanın yeni çalışanları da özenle seçilecek.

yeni mekanın tabelası henüz hazır değil ama takılınca göreceksiniz türkiyede yok böyle bir tabela. çok farklı bir tasarım. çok sade çok etkileyici.

haftada bir gelecek manikür pedikürcü düşünülüyor netleşince editlerim. ayrıca salonda ayrı bir ağda odası mevcut.

fiyatlar henüz belli değil, arkada serdar beyin fiyatıyla ön tarafın fiyatı farklı olacak galiba. ön taraf saç sakal 30 veya 40, arkada serdar beyin saç sakal 50 ila 80 arası değişecek gibi yine netleşince editlerim.

buraya yazıyorum bu adamlar işini seviyor ve iyi yapıyor. eskişehirdeki herkese tavsiye ederim. ben kendim 5 yıl boyunca istanbuldan geldim gittim. muhabbetiyle ve traşıyla serdar abi bir ekol.