şükela:  tümü | bugün
 • 1980’de kamil özaydın tarafından kurulan whisky isimli grubun vokalistidir.kamil özaydın grubu ilk kurduğunda serdar çokuslu gruba gitarist olarak girmiş daha sonra vokalist olarak çalışmalarına devam etmiştir.1964 doğumludur.grubun babaanne,ateş suyu,güneşin tahtı ve dünyanın kapısı albümlerinde imzası yer almaktadır.kendisi iyi bir vokal ve müzisyendir.
 • iyi bir tavla oyuncusudur... ama benden öğrenmesi gereken daha çok şeyler vardır... istidatı vardır... elinden tutmak gerekir
 • (bkz: süper sesli adamlar)

  türkiye'nin en beğendiğim seslerinden birine sahip, whisky'nin gitaristi ve vokalisti olan insan. yorumculuğu kadar yazmış olduğu sözler de güzeldir. whisky 20 yılı aşkın bir süredir hala varsa, bu adam sayesindedir. 80'lerdeki o ruhu yeniden canlandırmak gibi bir kısa kürekle kayık yürütme misyonunu üstlenmiş olsa bile, ona bu biraz da yaşam enerjisi aşılamakta. sahnelerin deri pantolonlu rockçısı. kamil özaydın yukarıdan kendisini tebessümle izliyordur, eminim..
  halen kadıköy çarşısında gitar ağırlıklı bir müzik aletleri mağazası işletmektedir.

  (bkz: rock'un rock olduğu günler/@dreamy)
 • türkiyenin ilk türkçe sözlü heavy metal albümünü çıkaran whisky grubunun vokalistidir. kaliteli bir insan olmasının yanı sıra işini gerçekten hakkını vererek yapmaktadır. çıktığı konserlerde katılım sayısına göre değil whisky grubunun geleceği adına performans sergilemesi ve seyircilerle yakın iletişimde bulunması buna birkaç güzel örnek olarak verilebilir.
 • sesini, özellikle konuşurkenki telaffuzunu hayko cepkine benzettiğim eski whisky gitaristi.
 • az önce fox ana haberde kalp hastası olduğunu ve 6 aylık ömrü kaldığından bahsetti. kur artışından dolayı yapay kalp taktıramıyormuş. sözlük rockçıları olarak bu işe bir el mi atsak? yardım toplama işinden anlayan yazarlar bir kampanya düzenlese?
 • 40 yıllık whisky grubunu tek başına ayakta tutan, yapay kalple hayatına devam etmesine rağmen sahnelerin tozunu attırmaya devam eden, yerli hard 'n heavy'nin asi çocuğu. ve fakat o asiliğin altında öyle naif ve sempatik bir adam yatıyor ki sarıp sarmalayasınız geliyor.

  aşka verdiğin güç gibi tanrım da sana uzun ömür versin serdar abi.