• fenerbahçe'ye transfer olmuş gurbetçi futbolcu. fenerin transfer şampiyonluğu hayırlı olsun. 8 transfer 10 ar puandan 80 puanla fener şampiyon.*
  • vedat muriqin bundesliga 2 görmüş hali gibi geldi gözüme. kanatlar ve bekler bu adamı beslemezse yeni allahyar hayırlı olsun. diğer durumda ise hem atar hem attırır.

not: lefterspor
  • yeminle haftalar önce yazacaktım bu herif vedat'ın gelişmiş versiyonu diye, dedim siktir et, neden yazmadım bilmiyorum.

gerçekten uzun süre takip ettim, çok kaliteli forvet. fiziği sağlam, fundamental'ı iyi, kafası çalışıyor, yaşı 29 olmasa zaten çoktan büyük bir kulübe imza atmıştı bu çocuk, buralara tatile bile gelmezdi, çok geç parladı.
  • sessiz sedasız, bonservissiz ve ekonomik bir şekilde yerli statüsünde almanya ikinci ligi gol kralı transferi.

fenerbahçe'den istediğim transfer politikası işte bu. çok iyi transfer.
  • ser verip sır vermeden yürütülen müthiş bir transfer stratejisi ile, hiç kimsenin ruhu bile duymadan, her gün adı geçen haberi yapılan onlarca isimden birisi olmadan anlaşılıp getirilip fenerbahçe'ye imzayı atmış müthiş forvet. olağanüstü transfer.

az önce verdiği röportajda "bu stadda az maç seyretmedim kale arkasında, her zaman her şeyden önce fenerbahçe taraftarıydım, benim ve eşimin en büyük hayaliydi burada olmak" diyerek benden bütün puanları aldı. fenerbahçe ayrı bir hikayedir. bizden olmayan bilmez bunu, anlamaz. bunu bilen ona göre oynar. lefter'in, can bartu'nun, selçuk yula'nın ruhuyla giyer o formayı. öyle terletir. o herhangi bir futbolcu değildir, fenerbahçesi için savaşan bir neferdir. fenerbahçe forması fenerbahçeliye yakışır. çok yakışır. fenerbahçe başka, bambaşka bir hikayedir.

evine hoşgeldin arkadaş.
  • başladılar gene bakalım. ortada hoca yok onu al bunu sat. belli ki bu yıl da kayıp olacak.
  • mükemmel transfer. bizim gs de uyusun.
  • güzel transfer. fenerbahçemize hayırlı olsun. klası iyi, tekniği yerinde bir futbolcu. greuther fürth zamanlarından beri takip ederim. fenerbahçemizde çok iş yapacaktır. şampiyonluğun en büyük adayı olduk şimdiden.
  • fenerbahçe'nin şampiyonluk hasretini 8 yıla çıkaracağı sezonda fenerbahçe'de oynayacak topçudur.
  • yönetim; biz sessiz sakin transferleri arkada yürütüyoruz siz rahat olun mesajı verdi sanki birazcık.

dipnot: serdar almanya kökenli sayilir, yoksa hoca da mı alman olacak?
hesabın var mı? giriş yap