şükela:  tümü | bugün
 • bir zamanlar almanya'da olan, yaklasik bir yildir istanbul'da olan, dunyaca unlu plastik cerrah. istanbul tip fakültesi mezunu, el cerrahisi uzmani iken yandal olarak plastik cerrahi uzmanligi da yapmis, sonrasinda ise avrupanin en unlu plastik cerrahi olmus doktor. soylenilenlere gore tina turner da hastalari arasinda imis. nisantasi'nda serdar eren estetik saglik adinda bir klinigi var. (mango nun ustunde) *
 • uzun yıllar almanya'da yaşadıktan sonra 2009 itibari ile 20 gün türkiye 10 gün köln gibi bir istatistikle, akıl almaz ameliyatlar yapmaya devam eden, dünyaca ünlü türk plastik cerrah. nişantaşı'ndaki muayenanesinin yanında tr de ameliyatlarını acıbadem maslak hastanedsinde gerçekleştiriyor. son derece yetenekli, dürüst ve cesur bir cerrah olan serdar eren'in, fular ve güzel kokular vazgeçemedikleri arasında.

  celebrity lerimizden seda sayan, bulent ersoy, helin avşar tedavi ettiği hastalardan sadece birkaçı...

  medyatikliği pek sevmeyen doktorumuz, "işi kişinin aynasıdır, lafa bakılmaz" prensibi ile, malesef türkiye'de az rastlanır türdendir... aksi takdirde, ismini yeni duymuş olmazdım...
 • tanışma imkanı bulduğum enteresan kişilerden biri. bugun milliyet gazetesinde roportajini gorunce anilarim canlandi.
  kaza sonucu olusan bir ameliyat izimi duzelttirmek icin kendisiyle gorusmem
  olmustu alti ay once ve bu gorusme icin tam alti ay beklemistim.
  odasi cok hos, aydinlik ve genis tasarlanmisti, odada kocaman bir boy aynasi mevcuttu. soyunma kabininde soyunup bu aynanin karsisina gecmenizi soyluyor tabii kendide hemen arkanizda duruyor. sonra gelip belinizden sarilip islemin yapilacagi yeri gosterip, yapilacaklari anlatiyor. ameliyatin suresini vs anlatiyor hersey guzel hersey hos ama sonunda 20 bin euro fiyati duyunca biraz sasirip dusunme suresi istiyorsunuz.
  ara verip birkac estetikci geziyor ucuz fiyatlar duyuyorsunuz ama yine donup serdar eren'e gidiyorsunuz sebepse kendinizi guvende hissetmek. bu alanda tek gecerim kendisini.
 • gastroentoloji uzmanı. istanbul'da pendik bölge hastanesi'nde çalışan bir hekim. hastanenin kasap gibi olduğunu zaten daha önce söylemişler, ben de bu düşünceye katılanlardanım. ancak bazen acil durumlarda gidilebiliyor ve dün de çok yakınım (3 kişi) gitti.
  hastanın çıkan sonuçlarını istemiş, ekranına düştüğü için çıktı almadıklarını aktaran arkadaşım (hasta olmayan) hemen sonuçların çıktısını almaya gitmiş, hasta da endişe ile maillerden bulmak için "isterseniz maili var" demiş ve bu adam elindeki başka kâğıdı sallayarak "kâğıt diyorum, basılı oluyor ya, var ya hani a4, o lazım" diye bağırmış, ardından ayağa kalkmış, odadaki diz üstü bilgisayarını masaya fırlatmış, odadaki kablolu telefonu alıp masaya ve sonra yere atmış, ardından termosu yere atmış. hasta ağlamaya başlayınca "kusura bakmayın biraz sinirlendim de." deyip tebessüm etmiş. sonrasında diğer çıktı almaya giden (hastaneden alan) arkadaş sonuçlarla gelmiş, adı geçen de o iki dakika hiç yaşanmamış gibi, sadece hafif gergin üslupla sonuçları yorumlamış. daha da ilginci odadaki sekreteri bu duruma hiç tepki vermemiş.

  bizim arkadaşlar 184'ü aramış tüm detayları anlatmış ancak 1 saat sonra tekrar arayan arkadaşı arayarak 184 aracılığı ile sadece devlet hastanesinin şikayet edilebileceği öğrenilmiş ve ilgili hastaneye, hastanenin websitesine, il sağlık müdürlüğüne şikayet edilmiştir. bu entry de gitmeyi düşünen olursa diye burada dursun.