şükela:  tümü | bugün soru sor
  • ulan şu son şaka kaydı gerçek sanırım. önceleri hikaye sandım çünkü bu kadar orospu çocukluğu mümkün değil. ama taksici abi o kadar içten ağlıyor ki, anasını sikeyim içim acıdı.

100 milyon yevmiyeyle çalışıyorum 50 milyonunu gaz veriyorum 3 çocuğum var diyor adam. türkiye'nin gerçeği işte bu. türkiye'nin diğer gerçeği de muhteşem insan serdar gökalp'in taklidini yaptığı orospu çocukları. yanlış anlamayın ben serdar gökalp'in şahsına değil canlandırdığı karaktere küfrediyorum.

bunu yapanın da buna gülenin de bunu komik bulanın da bunu yayınlayanın da anasını sevmek lazım anasını. böyle güzel güzel yanağından okşaya okşaya sevmek hem de. öpücüklere boğmak lazım.

keşke karşıma çıksa bi gün bi yerde, keşke bana da şaka yapsa o vakit izlenme rekorları kırmazsak en adi şerefsizim.
  • geçenlerde bir kere tesadüfen dinlediğim ve gerçekten uyuz olduğum adam. yayına bağlanan seyirciyle dalga geçer, küçük düşürür ve yayından aldırır. salak salak espriler yapar ve gülme efekti koyar, gerçekten güldüğünü sanıyor ve insanların da güleceğini düşünüyor herhalde. yayında birine şöyle bir şey dediğini duydum "o benim esprim" ve yayın boyu sikko film recep ivedik'ten onlarca repliği taklit etti, cem yılmaz'ın bilindik esprilerini kendine uyarlayarak yaptı etti. sonra bir de millete fırça minvalinde "o benim esprim !" gibi bir şey diyor. lan böyle bir cümle hala kuran oluyor mu? "o cümle bana ait ! o düşünceyi ilk ben geliştirdim !" adam resmen "o benim esprim !" diyor he bunu hafif bir şaka yoluyla söylüyor da alttan vurgu hazır "akıllı ol yapacağın espriyle güldüreceğin kişileri yine ben güldürmüş oluyorum" diyor açık açık.

bir de adam haklı beyler'in creater ımiş kendisi. ahahha. ulan insanlar ne meraklı böyle anonim olan şeyleri sahiplenmeye. bazı şeyler vardır serdar efendi, zamanın çok gerisinde birileri söyler, o birileri söylerken yanında birileri vardır, onlar duyar, onlar da söyler. o öyle gelir. şimdi bugün biri çıksa "moruk" hitabını ilk 1974 senesinde ben söylemiştim ! dese millet ne tepki verecek? gülecek, taşak geçecek. anonimdir, sokaktaki herkes inci sözlük'ten önce de 2-3 kişili bir konuşma da "adam haklı" derdi. inci sözlük'ün de hadisesi "beyler" üzerine kurulu olduğu için o orda öyle oluştu. süleyman demirel'in 1997 yılında verdiği bir röportajda da "adam haklı" dediği sahne vardı swf olarak. ne yani o da mı senden çalıyor replikleri? bırakın olm bu işleri. o espri benim, bu laf bana ait. nesin sen liseli egosuna sahip, lafı yiyince çirkefleşip sövenlerden mi? ona liseli deniyor işte olgun birey değil. sen cem yılmaz'ın, şahan gökbakar'ın esprilerini çalıyorsun adamlar çıkıp böyle bir şey diyor mu? elbette demiyor, çünkü senden haberleri yok. olsa da sonuç değişmez. neyse takılsın kendi kitlesiyle, bu ülkedeki boş beleş adamlardan sadece bir tanesidir kendisi. ötesi değil.
  • bugun ogle saatlerinde best fm'de program yapan oysa (ismi yanlis anlamadiysam serdar'di) biraz celiskili bir adam...

once, cep telefonuna gelen "bilmem ne kazandiniz" konulu mesajlarla milletin nasil dolandirildigini falan anlatti. inanmayin vs. diye bi saat konustu. kendisine gelen mesajlardan birine geri donus yapip kufrettigini falan soyledi. yetkilileri goreve cagirdi.

sonra, african mango (ya da oyle birsey) hapini anlatan bir kadin cikti ve bu haptan gunde 3 tane yutarak, ayda 12 kilo verebilecegimizi anlatti uzun uzun... peki serdar kardesim, bu tip haplarin zararli oldugunu hic mi duymamis. bu konuda uyari yapan yetkililere hic mi denk gelmemis de millete boyle seyler satanlara alet oluyor? bu da bir nevi dolandirma metodu degil midir)
  • bilgi ve birikimi adına; "alın cem yılmaz ve sözlüğü, geriye ne kalır ki" dediğim radyo programcısı.
  • sapık olduğunu düşündüğüm radyocu.
    ne zaman dinlesem, kadın dinleyicilerine sapıkça sorular sorarken yakaladım.
    ama sapık olduğu anlaşılmasın diye mesela, üzerinizde ne var diye değil de bugün ne giydin tarzı sorular sorar.
    evde donla dolaştığını devamlı yineler.
    kadınların ay hallerine göndermeler yapar. bütün bunları yaparken de, aman sakın beni yanlış anlamayın ha der durur.
    bildiğin sapıksın kardeşim, örtemiyorsun, kasma.
  • an itibariyle beni yatağımdan kaldırıp buraya getiren radyo programcısı.esprileri bana tamamen cem yılmazı andırıyor (sürekli takipçisi değilim,dinlediğim anlar cem yılmaz esprilerine denk gelmiş olabilir) bir kere bile beni güldürmeyi başarabilmiş bir kişi değil. küstah komik adam tavrı aşırı itici ki komik değilken daha itici. seyircilerine karşı çok saygısız, sürekli kendini övme çabası içinde olduğu havasını da aldım açıkçası, sürekli takipçilerine olsanız da olur olmasanız da mesajı gönderiyor. bu seyirciyle dalga geçen, hazır cevap,hiper zeki komedyen tavrının modası geçmedi mi? yani geçmediyse bile bunu orijinal insanlar yapsın ki en azından tadı olsun be kardeşim! vurguları da berbat, mahallenin kavga için adam toplayan abisi edasında, e komik değil, sempatik değil, saygılı değil, okan bayülgen hiç değil gene de beni uykudan uyandırıp bunları yazdırttı ama helal olsun, sevemedim seni beyyyfendi!! son olarak; kimse de demiyor ki aga bu nedir
  • ygs birincisine yaptığı telefon şakasında güzel ayar yemiş radyocu.
    serdar gökalp ygs'de tam puan almış bir genci arar, elemana saçma sapan sınav soruları sorar, makul cevaplar alır. zaten komik bir durumda yaşanmaz bir türlü. başarılı bir adamı desteklemek yerine alay edilir zaten memlektimde. şakanın devamında;

serdar gökalp - sana telefon şakası yaptık
    ygs birincisi - az çok tahmin etmiştim şaka olduğunu
    serdar gökalp - niye o zaman saçma sapan sorulara cevap veriyosun
    ygs birincisi - üzülme diye

http://www.radyokayitlari.com/…lefon-sakasi-yaparsa
  • esprileri fazlasıyla cem yılmaz'a benzemektedir.
  • kendisini iki senedir dinlemeyenler için çok şey kaçırmadıklarını söylemek istediğim radyocu.yine kendini gereğinden fazla övmeler,en basit bir eleştiri karşısında bile orta okul seviyesinde laflar sokarak tek konuyla programı yarılamalar vs.
    bunları okursa her zaman yaptığı gibi programda "r"lerin üstüne basarak -gerçekten çok korkuyoruz- "dinleme o zaman karrrdeşim" edebiyatı yapacaktır.
    üzüldüğüm şey ise best fm gibi bir radyonun top 3 programcısından birisi olarak bu arkadaşı göstermesidir.nerede ceyhun yılmaz nerede serdar gökalp.geçtim dinleyiciyi kalan iki programcıya ayıptır bu.(bkz: rıza esendemir) (bkz: cem arslan)