şükela:  tümü | bugün soru sor
  • herkesin espri anlayışı farklı bu normal ama bir insan aynı şeylere her gün gülmez.

muhtemelen komik bularak arka fonda sürekli döndürdüğü küçük bir kıza ait "anooooo, anooooo" nidasından hakikaten gına geldi. hadi kendisine göre bu komik bir şey olsun (ki bence değil) ama bunun her gün aynı fıkrayı anlatmaktan farkı yok.

dinleme o zaman diyeceklere not: radyo dinlemeyi bırakalı yıllar oldu. (youtube çıktı mertlik bozuldu) servis şoförümüzün tercihi ile ilgili bütün mesele.
  • serdar best fm de de dinlerdim ama sanki ordaki tadı alem fm de yok en azından bence öyle. herşeyi ben iyi yaparım gibi bi ego var adamda bikç gün dinledim sonrada bıraktım sıktı çünkü.
  • bu adamı best fmden beri dinlerim. telefon şakaları olsun programları olsun. biraz agresifimsi birisi. yani ortamda olsan taşak yapsan az ciddileşip sikerim yapcanız muhabbeti diyip çekip gidebilir
  • an itibariyle arabada denk geldiğim kahkahalar eşliğinde dinlediğim radyo programcısı.

uzun zamandır dinlemiyordum iyi geldi.

yayında melih diye bir mıymıntı var tüm hayat enerjimi sömürdü.
  • muhabbet tellallığına başlamıştır. dün gece ayrılmış bir çifti barıştırarak sevaba girmiştir. yalnız o melih'ten olmaz kızım, herif çok mıymıntı.
  • bi arkadaşımın beyin ameliyatı 9 saat sürdü çıktığında “abi 1 saat beyni aradılar” dedi..

bu internet esprisini (yani yıllar önce geyiği yapılmış bitmiş espriyi) kendi başından geçmiş gibi anlatan radyo şeycisi. (programcı demeye dilim-elim varmadı)

abi bu adam bu esprilerle radyodan para kazanıyor ya. ben daha kime ne diyim ?

hoş güzel yaklaşık 8-9 aydır radyoda yayın yapıyor hala sponsor olacak firma bulamadı kendine. swh. hatta nihahahahah..

böö güzel, onda da serdar hiç karışmıyor ondan galiba..

instagram da sürekli nissan marka arabasının marka görünür şekilde resmini paylaşıyor, oradan yürüme serdar efendi, nissan sana sponsor falan olmazzz.. swh
  • 25 mart 2019 trafik programında dinleyicilerine dünyanın düz olduğunu savunan tecrübeli radyocu.