şükela:  tümü | bugün soru sor
 • sky turk kanalinda icimdeki doga adli belgeseli yayinlanan maceraperest.
 • içimdeki doğa nın esas adamı. doğadaki macgyver...
  hakkında program yaptığı, içinde olmayı sevdiği, koşullarıyla baş etmeye çalıştığı doğa kendisine oldukça cömert davranmış. güçlü olmak başka, güçlü yaradılmış olmak başka şey... kas yapısı ve kondisyon çalışarak geliştirilebilir unsurlar olsa da kemik yapısı ve ruhsal durum itibariyle standart insanı aşan özelliklere sahip biri gibi görünüyor. çekimler esnasında bir kurt sürüsü çıkıp ekibine saldırsa silah kullanmadan boğuşur gibi bir intiba bıraktı bünyede. çizgi roman kahramanı gibi...
 • bir karışının 28 -30 cm olan adam! içimdeki doğanın her bölümünde hayrete mi düşürür bi insan bi insanı. bu adam beni, bizi düşürüyor valla.

  "sen bizim ekrana geldin geleli canım
  bizde ne akıl kaldı ne de fikir bittik.
  o endam eda nedir öyle hey yavrum
  kaç yıllık arkadaşlar birbirimizi sattık."

  (bkz: seni yerler)

  dün gece adam kardan ev yaptı yaağ, sen yapabilin mi??
 • mgk genel sekreterliğine atanan beyrut büyükelçisi. sözkonusu diplomat ahmet davutoğlu'nun gözdelerinden biri olarak değerlendiriliyor.
 • her macerasında farklı yöntemlerle ateş yakıyor. çiğdem kökleriyle karnını doyuruyor. toprağa yumurta ekip omlet biçiyor, yapıyor bunu. belirli yapraklarla ellerini dezenfekte ediyor, bazılarıyla merhem yapıveriyor. göl suyunu süzerek içiyor, dereden sekerek geçiyor. süper bir adam kendisi. tanışmak, çırağı olmak, yükünü taşımak, doğada birlikte oradan oraya sürüklenmek istiyorum.

  6 years later editi: ok that's a lil gay
 • ntv yeşil ekran için yeni bir seri, "doğada hayatta kalma temalı" programı hazırlıyormuş. 5 haziran'da başlıyor..

  (bkz: doğada tek başına)
 • takdir ve takip ediyoruz.
  bilgileri eğitimden ziyade, zaman içinde tecrübe ile sindirilmişler gibi duruyor.
  outdoor aktivitelerine "multidisiplin" boyutta hakimiyet, her branşta ortalamayı aşmak... tüm bunlar mecburen; vasatın kesinlikle üstünde bir hayatta kalma formasyonu ile taçlandırılmalıdırlar, ki bu arkadaş da bu nahiyede dolaşıyor...

  samimi ve fakat bir noktada açıklama borçlu.
  "gezi"
  o günlerde yok oldu, şimdi ne düşünüyorsa açık seçik ifade etmeli.
  korkuyorsa, vakti değil diyorsa, eyvallah biraz daha bekleriz...korkmasına gerek olmayacak günler yakındır...
 • business league'in kurucularından olmasının yanı sıra, fotoğrafçılığa da soyunup müsabakaları kareler kendisi. hatta nikon d300 kullanıcısı olup, o önündeki lens ise hep ağzımı sulandırmaktaydı.

  şimdi ntv yeşil ekran için program yapacağını(bkz: doğada tek başına) reklamlarda görünce şaşırmadım açıkcası. o rambo vari kas yapısı bende ol.. hani boy var biraz.*
 • dogada tek basina programinin ilk bölümünde, önce karinca lavralari, sonra kurbaga bacagi ve sonra da zehirli bir engerek yilanini yakalayip öldürerek közde pisirip yemesiyle gece vakti midemde degisik reaksiyonlara sebep olan kisilik. yilani gördü, kameramana hemen arkama gec dedi ve bir yere dogru kostu. ben de dedim, ahaha , yilani gördü hemen topuk. meger yilan kacmadan yakalayabilmek icin en yakin agaca kosup catalli bir dal yapmak icin kosusturuyormus kendisi.
 • ntv için yaptığı program sırasında, tahminimce hiç de ihtiyacı olmamasına rağmen, bir kurbağa ve bir yılanı acımadan öldürebildi. karınca yuvasını tarumar edip larvalarına sulandı. merakım, gerçekten aç olup olmadığı, çekimi yapan kameranın bunları yiyip yemediği yönünde. eğer yanınızda veya kolayca ulaşabileceğiniz bir yerde yiyecek vardı ise ne diye bu hayvanları öldürdünüz kardeşim? nasıl pişirileceğini, nersinin yeneceğini anlatsanız olmaz mıydı? eğer gerçekten yiyecek ihtiyaçlarını karşılamak için hayvanları öldürüyorlar ise de şunu sormak lazım, yanınıza yiyecek almamak niye arkadaş? çok mu lazım börtü böceğe, iki gramlık sürüngene sulanmak? gören de protein eksikliğinden ölüyor sanır.