şükela:  tümü | bugün
  • kendini bi halt sanan bir hakem..
    bir keresinde ucakta gördüğüm bu adamda enteresan bir sekilde ''bu ucagın da, federasyonun da, ülkenin de sahibi benim '' hal hareket ve tavirlari vardi. sevmedim. alisamadim.
  • galatasarayın maçına verildiğini öğrendiği gün antrenman yaparken aniden sakatlanıveren(!) ve yerini başka bir hakeme bırakmak zorunda kalan hakem.ilginç tabii,çok ilginç**.
  • bir nevi upgrade edilmiş hayrettin demirbaş..30 kasım fenerbahçe-beşiktaş derbisinde kavga etmeye meyilli futbolcuları ite kaka tehditle vazgeçiren hakem,çam yarması olmasının da vazgeçirme konusunda etkili bir faktör olduğunu düşünüyorum..her zaman itiraz etmesiyle,hakeme karşı agresif tavırlarıyla ünlenmiş futbolcuların bile "aman hocam götünü yiyim" ayağıyla yaklaştıkları gözlemlenmiştir bu insana..yeşil sahaların don corleone'si sayıyorum kendisini.
  • neticede renkli bir kişilik
  • emir kulu, federasyon tetikçisi, kabiliyetsiz, futbolcuyla diyalog kurmaktan aciz, kasıntı hakem
  • verdigi kararlara itiraza yeltenen oyunculari "itiraz yok lan itiraz yok! skerim ha!" baki$iyla yerine civileyen otoriter hakem. normal $artlarda futbolcularla diyalogu, hal ve hareketleri ele$tirilse de turkiye gibi hakem tartaklamaya, hatta dovmeye cok meyilli futbolcularla dolu bir ulkede (bkz: oyle gote boyle yarak) $eklinde tabir edebilecegimiz bir abimizdir.*
  • turkiye deki en iyi hakemlerden biri ama nedense daha kotu hakemler fifa kokarti tasiyor. itiraz eden oyunculari savusturmasi markus merk veya urs meieri andirmakta.
  • 11 mayis 2005 galatasaray fenerbahce macinın hakemligini yapmıstır. olaysız, kazasız, belasız yönettiginden, bir daha ki derbiye kadar hakemlige devam etmenin sevincinden olsa gerek mac sonunda önce sabri'nin ayagından topu eline almıs sonra bitis düdügünü calmıstır. düdügü calarken, gol sonrası yanlıs oldugunu bile bile formasını cıkaran futbolcuların sevinci vardı yüzünde.
  • 20 agustos 2005 genclerbirligi besiktas macinda mukemmel mac yonetmesi bir yana. mac icinde futbolcu ve riza ile diyaloglarinda dagitirim lan buralari triplerinde diyaloglara girmistir.
  • kanımca türkiye'nin en iyi hakemi. maç içinde takımım* aleyhine hatalı karar vermişse bile art niyetinden değil de pozisyonu o şekilde gördüğünden dolayı bu kararı vermiş olduğunu düşündürür bana, bu güveni vermiştir şahsıma. klişe tabirle "gördüğünü çalan hakem"dir. şu an liglerimizde görev yapan hakemler arasında hakkında bu şekilde düşündüğüm yegane hakemdir. teknik direktörler ve oyunculara karşı takındığı sert tavırları ise ilginç görüntüler ortaya çıkarabilmektedir. bir gün sahanın ortasında bir futbolcuyu evire çevire dövmesi halinde şaşırılmamalıdır.