• az önce tv'de hatay - beşiktaş maçı için "takımın başında serdar topraktepe olacak" diye bulanık bir fotoğraf getirdiler ekrana.
    hafif kırlaşmış ve ön tarafları dökülmüş saçlar, yuvarlak çerçeveli gözlük içinden "yabancı değilim" der gibi bakan gözler.
    adından değil de tipinden tanıdım seni be serdar. hakkaten sensin. kocaelispor efsanesi, fantastik gollerin adamı.
    zamanında topçuluğu için avcılar'da ondan yeteneklisi yok derlerdi. o zamanlar ilçeler arasında söylentiler çabuk yayılırdı. biz fatih'teydik ve bize gelen bilgi bu yöndeydi.

herneyse. kalıcı olarak takımın başında durma ihtimali çok düşük olsa da çıktığı maçlar icin başarılar dilerim. rıza hoca araya kaynamadan kendisi gelseydi belki de önder karaveli gibi daha uzun bir süre takım kendisine emanet edilecekti.
  • beşiktaş 2-0 öndeyken bile geriye çekilmedi, ilerde basmaya devam etti. savunma olarak da belki de yılın en etkili defansını yaptı. herkes canla başla oynadı.
    tebrikler hocam, doğru işler yapıyorsun, sezon sonu bir kupa yakışır sana.
  • kulüpten kazandığın bütün paralar helali hoş olsun sana.

mesele galibiyet falan değil, takımı her teslim ettiklerinde elinden geleni yapan birisini görüyorum izlerken. yeter de artar bile.
  • futbola sol kanat başladi, kariyerinin sonunda pivot santrafora döndü :(. şimdilerde oyundan çıktıgında soluğu tribünde alıyor. maç oynanırken tribünde 3lü çektiren bu efsaneyi izninizle joseba etxeberria'nın önüne koyuyorum. kocaelispor'a yaptıkları efsane. futbolcu olsaydım idolüm olurdu sad but true.

bank asya'dan düştükleri sene lisansları çıkmadıgından yaş ortalaması 17 olan takımla beraber izmir'e gelmişlerdi. atatürk stadı'nda macın başında 9 kişi kalmışlardı. pivot santrafor oynayan serdar "beyler şişirin laaaan" diyerek dünyanın en muhteşem felsefesine tanıklık etmemizi sağlamıştı. o mac fuat yaman'ın altay'daki sonu oluyor, mac boyunca kocaelispor'un onurlu futbolunu alkışlayan ve mac sonu tribünlere çağıran altay taraftarları kocaelispor'un teknik direktörünü ağlatıyordu. ulan sırf şu sahne için bile "cruyff bir duygusalın portresi" diye kitap çıkarasım geliyor yemin ediyorum.
  • hakkında iyi şeyler yazılıyor fakat yakın tarihimizde aynı şeyler önder karaveli için de yazılmıştı. o yüzden gaza gelme hocam.
  • tv'den bakınca beşiktaşımın işçisini görüyorum resmen. hava atmada, poz vermede gözü yok. işini yapmaya çalışan bir beşiktaş emekçisi. yukarıdaki arkadaşlardan biri yazmış aldığın para helal olsun diye. vallahi de helal olsun billahi de helal olsun. var ol hoca.
  • iyi bir futbol izleyicisi ve takipçisi olduğunu düşünüyorum. adam basit bir şekilde düşünüp, basit bir kadro kuruyor, çok karıştırmadan. kendisini tebrik ediyorum.
  • bir zamanlar be$ikta$'ta oynamı$ sol kanat oyuncusu..hatırladıgım kadarıyla bir türlü formasının üst kısmına sahip olamazdı,maca forması $ortun icine sokulmu$ bir $ekilde ba$lardı fakat mac sonunda ilginc bir $ekilde on taraf $ortun icindeyken sadece arka kısmı cıkmı$ olurdu..bu istisnasız her mac boyle olmu$tur..isteyen ara$tırabilir..
  • gelmiş fm'in gülleri.

kendisine tecrübesiz diyorlar, tecrübesizliğinden talha'yı sol bek oynatmış oysa ki rashica'yı ya da svensson'u o pozisyona kaydırmalıymış! neden?

çünkü öyle diyor gültepeli pep, o tabi daha tecrübeli.
  • ortalama 15 sene önce kocaelispor'da forma giyiyor ve kaptanlık yapıyordu. ismetpaşa stadında adına beste yapılan, taner gülleri ile beraber en sevilen futbolculardandı.
hesabın var mı? giriş yap