• serenat
    gözde mi gizli yalan aynalar mı bilmece
    görenler beni toprak seni et kemik sansın
    son dönüş gemisini sular yaksın bu gece
    doğ ufuktan istanbul ayışığı kıskansın

can beden gurbetinde sen sılasın ey şehir
    güneş buseni tadar geceyi aydınlatır
    senle şerbettir ölüm sensiz yaşamak zehir
    sus da anlat istanbul sükut kalbi çınlatır

sende rüzgarsız gönül ben gönülsüz fırtına
    sana sen kaldı saat vuslatına bir adım
    şu tabutu istanbul yükleniver sırtına
    yokluğuna kanarken toprağına susadım
    serdar tuncer
  • piyasa'da magazin forever tadinda klip mlip ceken ayni isimde trakya'li bir kizan vardir, acaba cocuk o mudur leylak olmaya mi karar vermiştir diye dusunduren kisidir.
  • bu ramazan, şöyle imsağa helalinden 10 dakika kalmışken, çay ve sigara eşliğinde sohbetinin tadını çıkardığım insan. böylelerini ekranlarda görmeyi özlemişiz.
  • geçen sene kanal 1 de sahur programı yapan bu abimizin nesine hürmeten bilmiyorum her sabah ailecek aşkla ve şevkle izliyorduk. gülüyorduk, "adam orjinal ya" şeklinde yarı aşşağılayıcı yarı övgü dolu yorumlar falan yapıyorduk kendimizce. ama samimi bir abiydi ve kendini çekiyordu bize nedense
    bu sene bir baktık abim saçları kesmiş sakalları yok etmiş ama gelmiş trt de iftar programı sunar olmuş
    dedik demek bu abide birşey var
    hem sesi iyi, hem üslubu hemidene samimi bir abi. iftara az zaman kala kendini tutamıyor falan çoğu zaman, biraz zorlasan " hadi hoca çık da oku şu ezanı öldürdün" moduna girecek.
    şair tarafı da var kendilerinin tabi ama o ayrı bir konunun mevuzusu
  • igmg'nin düzenlediği uniday vesilesiyle yakından müşahede etmek nasip oldu bu abimizi. gayet düzgün, nüktedan, işini iyi yapan biri gibi duruyor.
  • sunuculuğun gerçekten çok yakıştığı, şu mübarek günlerde* izlenesi bir program sunan güzel insan. devletin televizyonuna* ondan daha uygun kim olabilirdi ki?*
  • zaman zaman çok kasıntı dursa da ekranlarda bir renktir. her seyredişimde beni çok güldürür orası ayrı.
    taklidini yapmakta da üstüme yoktur ha. harbiden iyi yaparım, hayran kalırsınız; en az ona hayran kaldığınız kadar.
  • bir insan evladının ses tonu bu kadar güzel olabilir mi yarebbim, dedirten.
  • 27 mart 2010 cumartesi günü nazilli'de muhabbet gecesi'nde şiirlerini okumuştur.

kendisi modern görünümlü yobazdır.
  • trt haber'2de ugur isilak'la yeni şeyler söylemek lazım adli programi yapan kisi.
hesabın var mı? giriş yap