• hurriyetin en adam gibi yazarlarindan.
    zeki, komik, entelektuel.
    super gozlemleri olan ve bunlari ciddi bir uslupla yazmadigi icin daha etkili paylasabilen, agir oturakli yazarlarla da - hakli olarak- dalgasini gecen, yaratici, ancak bazen kendini cok tekrarlayan, yine de sikmayan, espirili, guzel insan.
    sasi oldugunu tum kalbimle reddediyorum...
  • zamaninda (evet entrynin girildiği günler) izne çikmak için kedisini rehin alan ve bunu okuyuculariyla paylaşan bir yazardi... (böyle trt2 didaktik sunucu tadinda kinar gibi konuştuysam da, severek okumaktaydim, hala da okurum... sanirim...)
  • super.. (bkz: maymunu tokatlamak) var bi de..
  • yazilari az buçuk (bkz: charles bukowski) tadi birakan, çok zeki, entel, mizah duygusu geli$mi$ gazeteci/yazar.
  • maymunu tokatlamak, serdaramus ve binaaleyh iyiyiz iyi die 3 kitabı var...
  • "erkegin önüne ''cinsel birle$me olmazsa ya$ayacaksin, olursa öleceksin'' alternatifini koysalar, yüzde 80 ölümlü alternatifi hiç dü$ünmeden seçer, yüzde 20 ise konu hakkinda biraz dü$ünüp, arti eksileri iyice bir tarttiktan sonra ölümlü alternatif üzerinde karar kilar."
  • "sonra ölümü seçenlerin yüzde doksanı pişman olurken yüzde onu mutlu bir şekilde ölüme giderler..."
  • ertugrul ozkok borazanindan bahsederken:''ertugrul ozkok(ki kendisi yuzyilin en seksi erkegi siralamisina 11. siradan girip antonio banderas i bile geride birakmi$tir)''
    gibisinden bi cumleyi sikca kullanarak yaran adam.
  • gunluk yazilarinda mizah ogelerine yer verirken bir diger ozelligi de pek cogumuzun da bildigi gibi gurmelik yapmasidir.
  • yazdiklarini okumayan insanlarin yazilarini en fazla ele$tirdikleri yazar. ne dedim ben simdi?(bkz: bok gibi cumle kurmak) severim. hakkinda kotu soz soyleyenin okumadigini bilirim.
hesabın var mı? giriş yap