şükela:  tümü | bugün
  • kafein grubunun genç ve yetenekli bateristi. izledim, oldukça beğendim. gidip canlı canlı izlenesi. gelecek vadeden ve müzikle ilgili oldukça marjinal fikirleri, düşünceleri olan bir adam. oturup muhabbet edildiğinde dibine kadar hoşsohbet ve makara. “istenileni değil, istediğimi yaparım” müzik konusundaki mottosu. facebook’da da birkaç drum session videosu dönüp duruyor. iyi kötü bir fikir edinmek için izlenmeli. kafein ve cosmic ile beraber çalıyor ancak solo çalışmaları da gerçekten oldukça başarılı.

tanım: dinlenesi genç yetenek.

ps: şimdi farkettim de, yakışıklı da bişeymiş lan bu, kız olsam verirdim heralde* yok lan, ben gitaristlere verirdim hep!*

face link: www.youtube.com/serdarvatansever
    myspace link: www.myspace.com/serdarvatansever
    http://www.facebook.com/cosmicband
    http://www.facebook.com/….php?gid=6669681581&ref=ts (kafein sayfası)
  • an itibariyle beraber sohbet ettiğim, anlattıgı hikayelerini dikkatle dinlemem bir yana bir o kadar da söylediklerine tamamen katıldıgım; fakat tüm bunların kendisinin sanatçı yönüyle ilgili pozitif bir etki uyandıramadıgı güzel insan. süper baterist şöyle mükemmel falan demek şuan için hayalcilik olmaktan öteye gidememekte ne yazık ki. niye bu kadar abartıldıgını çözemedim zaten.
  • son performans videosu gayet başarılı gibi duruyor. yaşı çok genç, iş var bu çocukta bak aha buraya yazıyorum.
  • atraksiyon yapacam derken çok fazla ritm kaçırıyor.
    ya çok çok çok daha fazla çalışması lazım ya da daha sakin çalması lazım.
    yetenek var belli, önemli olan kontrol etmek.
  • geçen yıllar içinde bateristliği kadar terapistliğini de geliştirip çok iyi bir seviyeye getiren, bunu kendisine yönlendirdigim birkaç arkadaşımdan da teyit ettiğim ünü gittikçe yayılan baterist / psikolog.

multiclass rpg karakteri gibi olmuş iyi de olmuş. trt de başlayacak "bir yastıkta kocayalim" adlı programda sunuculuk da yapacak olması sürpriz olmasa gerek. gerçi programda bateri çalacagini sanmıyorum ama psikologluk yeteneklerini yeterince sergileyecektir.*
    yolu açık olsun.