şükela:  tümü | bugün
  • bu kadın "aşiretimiz var bizim ben aşiret kızıyım" diye salınırdı ortalıkta ki halen salınır... "delikanlıyım, tırsmam, yenilmem ama açarsam gösterirsem babam çok kızar" gibi sözleri de wardır...

bir ara chat yapmasıyla ünlenen bu sarışın gubarak, chat aracılığıyla amerika'da birisiyle tanışmış da, gitmiş oraya nişanlanmış [ewlenmiş demeye dilim warmıyor] böylelikle de kendinden söz ettirmişti...
  • uzun surat`lı" bir bağyan sanat müziği şarkıcısıdır, sanırım radyo dj'idir ve belki de sonra vj'idir. dinledim, sevmedim, hatta niye yapmış falan dedim. tam vücut estetiği açısından değerlendirecektim, nazlı yar içeri girdi, tartışma programına geçtim.
  • gariptir bir dönem ayni is yerinde çalistigimiz baayandir kendisi... daha da garibi kem ken'le çikiyorlardi o zamanlar... bir sabah baktim televizyonda bu... canli yayin... "hadi biraz spor yapalim" deyip kazayla portakalin birini elbiseden disari kaçirmisti... televizyona kapatma gelecek diye ödleri kopmustu yayincilarin..
  • ibrahim erkal'ın canısı şarkısının yapılış sebebi.
  • harika şarkıları bir yana, kanal 7'de önemli sosyal mesajlar veren sanatçı. beğenerek izliyorum.
  • vaktiyle haftada bir onur akın'ı programa çıkarırdı bu abla, hani "seviyorum seni" şarkısının ortalığı tarumar ettiği dönemler, lay lay lom gülüş cümbüş program sürerdi
    sonra bir gün nasıl olduysa mustafa yıldızdoğan'ı konuk etti programa ve canlı yayında laf sokmaya çalıştı, "müziği siyasi mesajlar için kullanmak sizce ne kadar doğru vs." gibilerden, bereket
    mustafa abimiz efendiydi de sakince geçiştirdi, mazallah o türden bir hareketi osman öztunç'a falan yapmış olsa çok fena maymun olabilirdi

sonuç olarak, onur akın da mustafa yıldızdoğan da siyasi kimlikleriyle tanınan ve müziklerinde siyasi mesajlar veren sanatçılar, biriyle can ciğer kuzu sarmasıyken diğerine saçma sapan laf sokmaya çalışmak çok da yakışmamıştı bu delikanlı(!) ablamıza, zaten o gün notunu vermiştim
  • hilal özdemir, tuğba altıntop, songül karlı ve rober hatemo ile birlikte ezginin günlüğü çizgisinde bir müzik grubu kurması beklenen yetenekli sanatçı, eşsiz sunucu, gerçek bir lider.
  • çocukluğunda annesi bunu emel sayın, zeki müren, bülent ersoy fotoğraflarıyla korkutarak uyuturmuş. çok enteresan. şarkılarından etkilenmedik değil. hatta kendisinden bile etkilenmiştim ben, o derece. şimdi şarkı sözlerine bakıyorum;

"...
    gözlerinde yaş yerine kan bulunsun,
    çok seviyordun, böyle mi alçak?
    /
    acı dostun,
    cehennem yurdun olsun..."

savaş, kan, acı, lanet, beddua şarkılarımıza da yansıyor. nasıl çıkacağız bu işin içinden bilemiyorum.
  • üç kelime ile; gereksiz bir abla.
  • '' şafak kaçta askerim '' şarkısı askerde dinledim sevdim kendisini