şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
  • "diren lice" diye twit atmış chp kadıköy başkan adayı.

lice de ne olmuştu ve kime karşı direniliyordu hatırlayalım.

pkk sözcüleri leblebi gibi dizilip licede artik türkiye cumhuriyetini tanımadıklarını, öz yönetime geçtiklerini deklare etmişlerdi.sokaklar bombalarla tuzaklanmış, insanların evleri karınca yuvası gibi delik deşik edilmişti.

büzzüğü yemediği için sosyal medyada mevzilenip , silahını derhal öz yönetime teslim eden asker ve polislerin suça karışmamışlarsa sorumlu tutlmayacaklarını da müjdeliyorlardı.

70 vatan evladı anasına,babasına,hanımına,çocuğuna dönemedi al bayrak lice'de de dalgalansın diye.

70 vatan evladı başkan adayının direnmeye davet ettiği kahpeler tarafından şehit edildi.ne de kolay söyleniyor değil mi?....dile kolay 70 .

umuyorum ve inaniyorum ki milletimiz , hangi siyasi görüşten olursa olsun bu ihanet ortaklığını görür ve bizi, al bayrak uğruna kanını ve canını ortaya koyanların yüzüne bakamayacak hale getirmez.
  • akp, kadıköy'ün modern bir yer olduğunu bildiği için en azından modern görünümlü kadın aday koymuş bunlar urfa'dan akpli transfer etmişler.
    güler misin ağlar mısın?
  • adam birkaç tweetinde beyaz toros, diren lice felan demiş. şu lafları yarım ağız, az okumuş entel kürt/kürtçüler dışında kim kullanıyor? o nedenle “kürtçü değil. algı kasılıyor” tipi savunma refleksini bir geçelim.

bu kürtçü siyasetçiler yarrak varmış gibi chp’de alıyor soluğu. biri gidiyor biri geliyor. hdp çatısı altında kalsalar terörist etiketi yiyeceklerini bildikleri için daha yumuşak bir görüntüsü olan chp altında nüvelenerek örtülü bir kürt ırkçılığı yapıyorlar.

lan mis gibi kürt ırkçısı hdp varken ne sikime chp’de kümeleniyorsunuz?

adam hem de kadıköy’den aday. kk öncesi bu tipleri parti kapısından sokmazlardı. örgütlenme şemasında yapılan matematiksel değişiklikler sonrasında partide sessiz ve sivil bir darbe yaptılar.

bu seçimde yok size oy moy. bu kadar rafine insanın yaşadığı sembol bir ilçenin bıktıran yılışık kürtçülüğe teslim olmasını istemiyorum.
  • daha fazlası olur mu derken, chp'nin her geçen gün kafasızlıkta bir başka devrim yaptığına şahit olmamıza sebep olan chp kadıköy bb adaylığı için adı geçen kişi.

yahu! koca kadıköy'de adam mı kalmadı?!?! önce rüşvetçi, psikopat, kadıköy'ü kürt istilasına uğratan selami kırmançosu, şimdi de bu!! hayır arkadaş!! burası istanbul, burası kadıköy!! bu hırtlardan başka kadıköy çocuğu, adam gibi adam yok mu lan aday çıkaracağınız?!?! oyu türk versin, tipinden eşek dürtenlik dökülen adam bb olsun, hemşolarına kadıköy'ü peşkeş çeksin, yandaş kayırsın!!

göster kendi memleketinden aday! kadıköy'de işi ne? chp'de adam gibi bir yere gelmek için ille de kırmanço mu olmak lazım?!?! hiç kusura bakmasınlar! selami dönemini hatırlayan kadıköylüler, bu adından perslik akan kawa bozuntusuna nah oy verirler!! bu kafayla kadıköy akp'ye hayırlı olsun!!

bana ırkçı diyecek, özelden küfretmeye kalkışacak, sosyal demokratlık dersi vermeye kalkışacak vatandaşlar!! hele siz kürtlerin çoğunlukta olduğu bölgelerde chp neden türk bb adayı çıkarmıyor, bir zahmet önce onun hesabını verin!! yoksa okkalı küfür eşliğinde gelir engel!! hayır! ne kürt düşmanıyım, ne çerkes vb. karşıtıyım!! ama bu mini faşizme de karşıyım!!
  • hdp'nin chp'yi içerden ele geçirdiğinin resmi olan aday.

26 yıldır kadıköyde yaşıyormuş. işlerine gelince bahçelievlerde yaşayan tipi getirip beşiktaşa aday yapıyorlar ama (bkz: rıza akpolat). kimi nasıl savunacaklarını da şaşırmışlar.

canan kaftancıoğlu gibi vatan haini, atatürk düşmanı tiplerin yardakçısı olan bütün isimler listede olmuş maşallah. kadıköy, beşiktaş değil bütün istanbul çer çöp isimlerle dolu.

3 nesil chp'liyim. ama esas chp'liyim. sizin kürtçü, alevici artığı haline getirdiğiniz partiye verecek hiç bir oyum yok.
  • dogma buyume kadikoylu olarak, ben ve benim gibi irkci, fasist ataturkculerin kesinlikle oy atmayacagi chp kadikoy belediye baskan adayidir.

turk milliyetcisi olmayanlarin bu partide yeri yoktur.

umuyorum chp yillardir hicbir bok yapmadan kazandigi ve rant sayesinde dunyalari yedigi kadikoyu kaybeder.

kadikoyu kadikoy yapan kadikoyluler olmustur. chp’nin sik sok adaylarina ihtiyacimiz yok hele ki kurtcu adaylara hic ihtiyacimiz yok.
  • biz sokaktaki kürt mafyasıyla uğraşırken, kravatlı kürt mafyası chp'yi ele geçirdi!

bir diğer kripto pkk'lı daha chp den aday gösterildi...
    işte yeni chp.
    amerikan mandasını kabul etmeyenlerin kurduğu partı amerikan maşası olmuş, amerika'nın yönlendirmesi üzere siyasi aktör belirler hale gelmiş.
    emperyalizmle mücadele veren mustafa kemal ve silah arkadaşlarının kurduğu partinin geldiği nokta bu... bölücü örgütlere (ki bu örgütler pkk ile sınırlı değildir) sevimli bir yavru kedi gözüyle bakan, dolar karşılığı satılık ne kadar vatan haini varsa partinin baş tacı oluyor...
    politik doğrucu ve azınlık övücülüğün kalesi oldular. çok yakında seyit rıza için özür dileyecek kıvama gelirlerse şaşırmayın.

isteyen istediği gibi eleştirsin bu sözleri, merak eden entry geçmişine baksın. ne akp'liyim ne de müslüman.
    keşke allah diye bir varlığın var olduğuna inansam da belanızı versin diye beddua ederek kendimi rahatlatsam.

chp'nin bahtsızlığı her devri geriden takip etmesi.
    şu siyaseti 15 yıl önce yapsalar akp belasıyla baş başa kalmazdık.
    15 yıl önce yaptıkları siyaseti bugün yapsalar akp belasından kurtuluruz...
  • arkadaş koskoca kadıköye direnlice diye twit atan adamı da aday göstermeyin be. umarım akp kazanır da istediğini elde etmiş olursun kılıçdar. ölene kadar koltukta kal da kadim dostun bahçeliyle beraber reisinize çalışın.

ulan bu kadar mı düştü bu parti, yazıklar olsun emeği geçen herkese..
  • açık konuşalım, akp'nin adayı kadıköy'ün demografik yapısını bu şahıstan daha çok temsil ediyor.

akp adayı olmasa da başka bi partiden olsa bu şahsın karşısında muhtemelen kazanırdı. gene de akp, bu seçimde kadıköy'de tarihte almadığı oyu alacaktır, not düşülsün.
  • kendisi ve sülalesinden chp'ye bir allahın oyu çıkmamış ve çıkmayacak kişilerce savunulan aday.
    hatta tek savunan onlar sanırım.
    adaylarının da verdiğini zannetmiyorum aslında.

chp merkez ve taşra yönetim kadrosunu tek bir sandığa bağlasak ordan chp çıkmaz lan.
    komediye bakar mısın?