şükela:  tümü | bugün
  • donuz avlamayı seven, her akşam rakı içip yaban tv izleyen, hem itçi hem analcı olan twitter fenomeni. ayrıca kendisine itçi şeref der. itçi şeref
  • efso yazıyor. sanki adam yıllarca yozgat kırşehir arasında mekik dokumuş öyle bir çomar kültürü var. çomar laraousse mübarek.
  • götçü şeref derler. şfy'nin bacanağıdır. dengişik bir adam vesselam. hayat hikayesini odunculuk yaptığı zamanlarda seyitgazi tatarlarından siter ücreti diye topladığı paraları çift yolda bir pavyonda ezerken anlatmıştı. bir ara ben de size anlatırım.
  • tarihi olayları ordaymış gibi anlatması yarım yarım yardıran twitter fenomeni.

"devrim arabalarını tanıtırken araç çalışmaynca üstüme gelen cemal gürsel paşa'ya "az bi itseniz ikiye takıp vurdursam çakmak gibi alır"dedim"

"mustafa kemal "ordu'lar ilk hedefiniz akdeniz" deyince bi koşmaya başladım,gazi paşa arkamdan;allah canını almasın düşecen diye bağırdı."

"adnan menderes'i idama götürürken bi kısa malboro istedi.samsun var deyince "asında kurtulalım yaşanmaz zaten bu memlekette dedi.""
  • ilk olarak dailygot hesabının yerli ve milli paylaşımlarının altında gördüğüm, hanımkızlarımızın götleriyle ilgili yorumlarından ziyade fotoğraflarda görünen fayansların içşiliği ve su bazlı boyanın kalitesi gibi konulardaki bilgisiyle ilgimi çeken, zamanla takip edince şerif faysal yıldırım ile aynı kişi olduğunu düşünmeye başladığım, marko mahcupyan ile de aynı kişi olabileceğini düşündüğüm bir twitter kullancısı. sezer deliormanlı ve şerif barselona da çok benzer tatlar bırakıyorlardı. çok garip bir manyağın 4-5 farklı hesabına ayrı ayrı gülüyor olabilirim. bunu anlamaya benim ilmim yetmez. kendisi bu sırrı faş ederse bir gün öğreniriz.

edit: bu entry'i görmüş ve cevap vermiş. sırrı yine faş etmemiş. bilen biliyor şeref. elit bayanlarla nice iyi günler geçirmeni dilerim.
  • kalite mizah üretiyorlar.
    kim kullanır hesabı bilmiyorum.
    önemlide değil.
    takip edin derim.
    donuzcu elitçi konsept iyi.
    tarihi şahsiyetlerle ilgili konsept 10 numara.
  • define avcılığı ve birçok tarihi olaya tanıklık etmesiyle bilinen mükemmel insan. bunlara ek olarak ''elit bayan'' tespitleri ve şiirleri de harika. tarzına çabucak ısınıp bağımlısı oldum. çok seviliyorsun tokurum.
  • kahkalarla severek takip ettiğimiz şeref abimiz şöyle bir röportaj vermiş.
  • amasya gümüşhacıköylüdür kendisi.
    kraliçe elizabeth'e laf çakmışlığı bile vardır.
  • çok alakasız ama hulusi gökmeşe'yi kendisi sayesinde tanıdım. tanımak derken uzaktan yani.