• para için hiç tanımadığı sikimsonik bir adamı övecek kadar paranın köpeği olmuş yazarları göstermiştir. ortamlarda para için yandaşlık- trolluk yapanlara söversiniz amk kim bilecek

edit:imla
  • tarihi olayları ordaymış gibi anlatması yarım yarım yardıran twitter fenomeni.

"devrim arabalarını tanıtırken araç çalışmaynca üstüme gelen cemal gürsel paşa'ya "az bi itseniz ikiye takıp vurdursam çakmak gibi alır"dedim"

"mustafa kemal "ordu'lar ilk hedefiniz akdeniz" deyince bi koşmaya başladım,gazi paşa arkamdan;allah canını almasın düşecen diye bağırdı."

"adnan menderes'i idama götürürken bi kısa malboro istedi.samsun var deyince "asında kurtulalım yaşanmaz zaten bu memlekette dedi.""
  • (bkz: oğuzhan uğur) satın alıp ahırda çalıştırırım dediği zaman çok tepki gördü ama haklıymış.
    gayet satın alınabilecek, sağda solda çalıştırılabilecek bir yazar grubu olduğunu bize göstermiş olan fenomen.
    özellikle orada abi hesap çok hepsi emrinde, abi ne yazmamı istersin gibi 100 liralık elemanları görmemiz açısından çok güzel olmuştur.
    bence güzel bir akım olabilir bu, (bkz: danla bilic),(bkz: reynmen),(bkz: oğuzhan uğur) kesenin ağzını açsınlar biraz taşak yalatsınlar ekşi yazarlarına.
    (bkz: başkaları adına utanmak)
  • efso yazıyor. sanki adam yıllarca yozgat kırşehir arasında mekik dokumuş öyle bir çomar kültürü var. çomar laraousse mübarek.
  • bu akşam ki kurbanı tuna kiremitçi olmuştur.
    kiremitçi’yi mentionladığı tweeti paylaşıyorum

abi yadigar apartmanı c blok’a kiremit getiren firma sizmisiniz? kiremitlerde eksik yok ama iki top çatı şiltesi,dört topta ziftli membran yok haberiniz olsun.irsaliye ile gelen malı karşılaştırdım imza atmadım irsaliyeye.gelip malınızı düzgün teslim edin @kiremitciev
  • ulan bende adam tutuklandı falan sandım. donanımhaber ölücülerine laf eden çakma solcular 100 lira için ruhunu satmışmış meğer. 7 sayfa entry girmek ney lan?
  • parayla her şeyi yapabileceğini, her şeyi yazdırabileceğini sanan bir zavallıdır.

haa 100tl için bu adamın dediğini yapanlar ondan da zavallıdır o ayrı bir konu.
  • hesabı sattığı dallama gerçekten çok kötü. iyi bir karikatür olan şeref'in kötü bir karikatürü gibi. zerre yetenek yok elemanda.
  • (bkz: dengizik)
    (bkz: atakan seni sikeceğim arslanım)
    (bkz: şerif faysal yıldırım)
    (bkz: dailygöt)

bunlarla aynı kişidir. kendisini 7-8 yıldır takip ederim. hem entelektüel olup hem anadaolu’ya (ve de gurbetçiliğe) dair bu kadar çok şey bilmesi sayesinde eşsiz bir tarza sahip. belki geçmişte ona ait başka hesaplar da vardır sosyal medyada/sözlükte, bilenler yeşillendirsin.

edit: aldığım duyumlara göre şerif ile şeref farklı kişilermiş.
  • gülfidan ablanın oğlu.
hesabın var mı? giriş yap