şükela:  tümü | bugün soru sor
 • tarihi olayları ordaymış gibi anlatması yarım yarım yardıran twitter fenomeni.

  "devrim arabalarını tanıtırken araç çalışmaynca üstüme gelen cemal gürsel paşa'ya "az bi itseniz ikiye takıp vurdursam çakmak gibi alır"dedim"

  "mustafa kemal "ordu'lar ilk hedefiniz akdeniz" deyince bi koşmaya başladım,gazi paşa arkamdan;allah canını almasın düşecen diye bağırdı."

  "adnan menderes'i idama götürürken bi kısa malboro istedi.samsun var deyince "asında kurtulalım yaşanmaz zaten bu memlekette dedi.""
 • efso yazıyor. sanki adam yıllarca yozgat kırşehir arasında mekik dokumuş öyle bir çomar kültürü var. çomar laraousse mübarek.
 • ilk olarak dailygot hesabının yerli ve milli paylaşımlarının altında gördüğüm, hanımkızlarımızın götleriyle ilgili yorumlarından ziyade fotoğraflarda görünen fayansların içşiliği ve su bazlı boyanın kalitesi gibi konulardaki bilgisiyle ilgimi çeken, zamanla takip edince şerif faysal yıldırım ile aynı kişi olduğunu düşünmeye başladığım, marko mahcupyan ile de aynı kişi olabileceğini düşündüğüm bir twitter kullancısı. sezer deliormanlı ve şerif barselona da çok benzer tatlar bırakıyorlardı. çok garip bir manyağın 4-5 farklı hesabına ayrı ayrı gülüyor olabilirim. bunu anlamaya benim ilmim yetmez. kendisi bu sırrı faş ederse bir gün öğreniriz.

  edit: bu entry'i görmüş ve cevap vermiş. sırrı yine faş etmemiş. bilen biliyor şeref. elit bayanlarla nice iyi günler geçirmeni dilerim.
 • bu akşam ki kurbanı tuna kiremitçi olmuştur.
  kiremitçi’yi mentionladığı tweeti paylaşıyorum

  abi yadigar apartmanı c blok’a kiremit getiren firma sizmisiniz? kiremitlerde eksik yok ama iki top çatı şiltesi,dört topta ziftli membran yok haberiniz olsun.irsaliye ile gelen malı karşılaştırdım imza atmadım irsaliyeye.gelip malınızı düzgün teslim edin @kiremitciev
 • götçü şeref derler. şfy'nin bacanağıdır. dengişik bir adam vesselam. hayat hikayesini odunculuk yaptığı zamanlarda seyitgazi tatarlarından siter ücreti diye topladığı paraları çift yolda bir pavyonda ezerken anlatmıştı. bir ara ben de size anlatırım.
 • inanılmaz tweetleri var. ofiste 10 15 dakikamı ayırıp mutlaka bakıyorum. özellikle nebi dayısı ve gömü hikayeleri nefis. gümüşhacıköy suluova hattının adamıdır. bu kadar detayı bilemez.

  yazan: ladikli
 • (bkz: dengizik)
  (bkz: atakan seni sikeceğim arslanım)
  (bkz: şerif faysal yıldırım)
  (bkz: dailygöt)

  bunlarla aynı kişidir. kendisini 7-8 yıldır takip ederim. hem entelektüel olup hem anadaolu’ya (ve de gurbetçiliğe) dair bu kadar çok şey bilmesi sayesinde eşsiz bir tarza sahip. belki geçmişte ona ait başka hesaplar da vardır sosyal medyada/sözlükte, bilenler yeşillendirsin.

  edit: aldığım duyumlara göre şerif ile şeref farklı kişilermiş.
 • bunun yaşadığı kafayı bir tek şerif faysalda görmüştüm.
  zaten aynı kişi olabilir muhtemelen. faysal bazen foseptik espri yapabiliyordu, bunun espriyle işi yok paso serin hikaye anlatıyor ayrıntılarla adamı yarıyor afafsgs

  geç keşfettim, pek sevdim seni şerro
 • tweetlerine gülmeyi gerizekalılık olarak nitelendirmiş 2-3 entry üstteki aptalın dediği gibi bir şey yoktur.

  tweetleri bazen diğerleri kadar güldürmese de gayet iyidir. otekidunyalı takip eden tayfalık bir şey yok yani asdjhaksjdh
 • donuz avlamayı seven, her akşam rakı içip yaban tv izleyen, hem itçi hem analcı olan twitter fenomeni. ayrıca kendisine itçi şeref der. itçi şeref