şükela:  tümü | bugün
 • istanbul 1. sulh ceza hakimliği'nin 2015/1676 d.iş sayılı ve 04.08.2015 tarihli kararı uyarınca bu başlıkta yer alan içeriklere erişimin engellenmesine karar verilmiştir.
 • (bkz: hayırdır)
 • başlıktaki entrylerini yine sildirmiş kişi. ben de yazdıklarımı geri getireyim.

  "doktora ünvanını aldığını iddia ettiği okullar, university of allah kalitesinde, yani paçalardan kalite akıyor önünü alamıyoruz. stock photo kullanılan, akademisyenlerin adı geçmeyen web siteleri var. ayrıca online doktora derecesi verebiliyorlar. wow'da alchemy kasıp ben kimyagerim diye ortalıkta dolaşmak eminim daha geçerli olur, bakın o derece."

  şunu yazmıştım daha önce ve silindi. doktora ünvanını aldığını iddia ettiği okullar kalitesiz, hatta birinin web sitesi bile daha yenice kapalıydı. doktora derecesinin dünyada ve türkiye'de geçerliliği yooook. net
 • entrylerimizi geri getirelim de bilmeyen kalmasın. gider ayak mega holdings'e bir tekme daha atalım:

  doktora ünvanının durumu üzerindeki iddialar, 2015 yılında almış olduğu "multilevel marketing" doktorası da dahil olmak üzere bütün derecelerinin dünyada hiçbir akreditasyon örgütü tarafından kâle alınmayan aşağıdaki iki kuruluş tarafından verlmiş olduğu gerçeğine dayandırılıyor:
  http://csu.ac/
  http://unc.ac/

  akredite olup olmadığını öğrenmek için siz de chea üzerinden arama yapabilirsiniz.
 • mezun olduğunu iddia ettiği okullardan biri, yani şu http://csu.ac/ , web sayfasındaki fotoğrafı şu üniversiteden https://www.tntech.edu/ çalmıştır, evet çalmış.

  doktora derecelerinin geçerliliği yoktur, parayı bastırıp doktora derecesi almıştır. bunu yapmak mümkün. türkiye'de dr. ünvanını kullanması yasal değildir.

  ayrıca kendisine sürekli yeni ünvanlar ihsan eder (bkz: herbalist), zamanında bitki uzmanı diye tv tv dolaşmışlığı da vardır. maşallah 2 doktora, network marketing uzmanlığı, herbalizm, abide yok yok.

  edit: daha komiği mezun olduğu iddia ettiği okulun güya rektörünün fotoğrafı da çakma, adamlar başka bir rektörü, bizim rektörümüz diye kakalamışlar, adamın adını da değiştirmişler amk.

  bu çakma rektör
  http://www.csuy.us/…features/president-message.html

  bu da aslı
  https://www.bu.edu/…d-to-aicum-executive-committee/
 • simdi kisisel bilgilerde mehkeme karari ile silinen entryleri gosteriyorlar ya iste o entrylerimden yarisi bu sozde doktorarli yuzunden. eski quest.net direktoru, organik ilac uzmani kisi simdi kalkmis ilk diplomali networkcuyum diyor.
  bu adamla benim bir isim olmadi, bana bir sey satacak kapasitede degil ama ben kandirilan insanlara uzuluyorum.

  amacim bu adam hakkinda arastirma yapan birisinin sadece onun kendi icin soylediklerinin disinda burayi da okumasi.
  karari kendisi versin.
  gerci bu entryde silinecek ve gg haneme bir tane daha yazilacak ama fedakarlik yapmak gerek.
 • akp'den edremit belediye başkanı olmak için başvurmuş kabul edilmemiş, sonra 7 haziran seçimlerinde yine akp'ye tokat milletvekili olmak için başvurmuş, bir kez daha babayı almıştır. yani tescilli akp'lidir. konuşmalarını dinleyin kimi örnek aldığını hemen anlarsınız. promptersiz konuşamaz o da idolü gibi. vatan milletten girer mekke medineden çıkar. mega holdings'in genel koordinatörü sıfatıyla kirli işleri aklama görevini üstlenmiştir. habire doktorum diye hava basar. konuşmasını dinleyince kendisinde o yeteneği göremeyince ben de bu unvanı nasıl aldığını araştırdım ve çakma olduğu sonucuna ulaştım. kendisini kutluyor ve hayırlı tokatlar diliyorum. yanlış anlamayın kendisi tokat milletvekili adayıydı ya ondan öyle dedim.
 • adam sildirdikçe millet doktora olayını kaşımaya devam ediyor :).
 • seminerlerinde megacilara sürekli güzel bir web sitesine sahip olmanın anlam ve önemini anlatan sözde doktorumuzun sitesi parasını ödemediği için 14 ekim'de kapanmış.
  sitesi
  görüntüsü