• ankara 7. sulh ceza hakimliği’nin 2017/3564 d. iş sayılı ve 10.05.2017 tarihli kararı uyarınca bu başlıkta yer alan içeriklere erişimin engellenmesine karar verilmiştir.
  • haydaaa seref hayrola?

yine sildirmissin! bir osuruklu avukat bir de sen.

neyse yine kendi anlattiklarin haricinde burada da hakkinda bilgi olsun.

onceki entrylerde diplomanin gercek olmadigi iddialari vardi.

eski questnetci simdinin megacisi, yarin ne olur bilinmez.

ben iki entry yazmistim aklima geldikce yine yoklarim.

sonucta senin burayi sildirmenden cok daha kolayca entry girebiliyorum seref.*

merak etme yavas yavas damlarlar bilgi verecek suserler.
  • başlığını sildirerek burada yazılanları doğrulamış sözde doktor abimiz. marifetleri saymakla bitmez:

- abd'de iki doktora bitirdiğini iddia eder ama abd'ye adım atmamıştır. ayrıca hedefi büyük tutup üç dört tane daha bitireceğini iddia etmiştir.

- mega holdings denen arkadaşını kazıklama üzerine kurulu saadet zincirinde yöneticilik yapmış, ama orada da tutunamamış ve enes olgun'un hışmına uğramıştır.

- bu favorim: mega hakkında bir yerel tv kanalına yapılan şikayetler üzerine kanalda bir programa davet edilmiş, bol bol propaganda yapmış, en sonunda sunucuları da megaya davet etmiş ve bu videoyu eğitim amaçlı kullanmaya başlamıştır.

bakalım bu entry'leri ne zaman sildirecek. ne ala memleket, hakkındaki iddiaları cevaplamak yerine git mahkeme kararı aldır, başlıktaki entry'leri sildir.
  • ben de diyorum ki niye silinmiş.
    bu videoyu eklemiştim sadece. gg'de yazmıyor. noluyoruz dedim.
    http://youtu.be/6ce3eyke6vk
    bu kanalda övdürmüş kendini bol bol. izleyin ve gülün...
    (not: video da silinmiş.)
  • gecen copte gordum buraya girdigim yaziyi, neden silmisim diye tekrar okurken eksisozlugun sildigini farkettim. adam sahte universiteler uzerinden doktora aldim diyor ve dr titrini kullaniyor, yaptigi alenen suc iken, nasil beceriyorsa gidiyor toplumu uyarici nitelikte yazilari mahkeme araciligi ile sildiriyor.
    simdi baktim universite isimlerini guncellemis. daha once central state university of new york (csu.ac) adinda nijeryali girisimcilerin sahte diploma satmak icin actiklari yerden mezunum derken herhalde benim entrim sonrasi universiteyi new york eyalet universitesi olarak degistirmis. ustelik doktora yaptim diyor. pes vallahi, yuzsuzlugun bu kadarini da pes.
  • kendine uluslararası ilişkiler uzmanı sıfatını uygun görmüş beyefendi bu sefer, ağ pazarlama bitti hoşgeldin ortadoğu. ne diyor derseniz, "israil kalleş gelin kardeş olalım canlar", akılalmaz bir dimağ.
  • hem dolandırıcı, hem palavracı bir zaat...
  • mega'dan cikip, genclestirme urunleri satan sirkete gecen enes olgun ve surekasina

"kremciler" diye isim takmisti. simdi ise kizinin ismini verdigini soyledigi bir krem satan

network marketing sirketi acmis.

mega'dan cikip cikmadigi konusunda aciklama yapmiyor.

bu arada bu adam sac kremi ve bakim seti satiyor, kellige ilac satiyor ama kendisine bir

bakin, saclarina bakin. ya urunleri kullanmiyor ya da urunler ise yaramiyor*.

kelin ilaci olsa kendi basina surerdi.
  • sosyal medya hesaplarından bir şirkete giydirip duruyor ama ısrarcı sorulara rağmen kim olduğunu söylemiyor.

(bkz: nwork) veya (bkz: mega holdings) olabileceği gibi, yeni girip aradığını bulamadığı bir şirket ye olabilir.

yakında çıkar kokusu.

bu arada hala kellik ilacı satıyor ama adamın güncel fotoğraflarına veya videolarına bakın. *
  • yeniden refah partisi'nin sosyal işler başkanı olmuştur. myk ve mkyk'da adı geçmektedir: dr. şeref menteşe.

şeref bey, jet hızıyla şirket değiştirdiği için kendisine ''jet şeref'' demek istiyorum.
hesabın var mı? giriş yap