şükela:  tümü | bugün soru sor
  • fabrikasi manisada olan ve vitrifiye urunler ureten kurulus.
  • sinema reklamlarindan anlasildigina göre mor renkte diskilama sorunu yasayan insanlar icin klozet üreten firma. güzel bir niche market yakalamislar.
  • klozetlerinin taharet çubukları gereksiz uzun ve çok dayanıksız.
  • elginkan vakfı bünyesindeki fabrika. şirketteki kurumsallık üst düzeyde ve çalışma şartları çok uygun.

manisa organizede olması da izmire sadece yarım saatte varmanıza sebeptir :)
  • servis hizmetleri rezalet ötesi firma.

gömme rezervuarın su akıtması üzerine servis çağırdım. müsait olduğunuz güne randevu alamayıp bütün gün evde beklemeyi geçtim; usta diye gönderdikleri kişiler işi bilmiyor. parça değişimi yapılmasına rağmen sorunu çözemeyip ‘siz tesisatçı çağırıp komple duvarı yıkıp öyle tamir ettirin (!)’ diyebiliyorlar. verdiğim ücreti geçtim; sorun devam ettiği için tekrar ulaştığınızda başvurunuzu kayda alıp bir daha dönüş bile yapmıyorlar.

peki ne oldu? kendim yaptım youtube sağolsun. ne parça değişimine ne de duvar yıkmaya gerek kalmadan su sorununu çözdüm. adam yarım yamalak iş yapmış belli ki.

tavsiyem önce kendiniz deneyin. servistir, parça lazım olur uğraşamam demeyin. bu adamlardan daha iyi iş çıkartırsınız orası kesin.