şükela:  tümü | bugün
  • yaşar ipek koydurduğu 7. maddeyle kaderin efendisi olduğunu ispatlamıştır adeta.

-benle yaşlanacaksın.

kadının genç ölme ihtimali bile yok. o kadarrrrr....
  • tenefüste yazmışlar gibi duruyor
  • benle yaşlanacaksın diye madde var sözleşmede. kezban-kamil manifestosu gibi olmuş. avukatlarıyla beraber yapmışlar falan demiş yazar arkadaş. bu işle uğraşan avukatları barodan kovup kıçlarına teneke bağlamak lazım.
  • bunu hafızamdan nasıl silebilirim?
  • --- türkçe ---

bir birlerini
    --- türkçe ---

bu garabet şeye başka yorumum yok.
  • aldatma yok denmiş. demek ki konmasa şartlara aldatacaklar, normalde var yani aldatmak. sözleşme sağolsun.
  • "peki bu sözleşme bittiğinde bor çıkarabiliyor muyuz?" diye merak ettiren ilişki sözleşmesidir.
  • habere göre barışan seren serengil ve yaşar ipek çiftinin avukatları ile imzaladıkları sözleşmeymiş. dünyada duyduğum en saçma ikinci magazin haberi, ilki hande ataizinin tuvalete sıkışmasıydı.

bildiğin kölelik şartnamesi.

yalnız tarihi yanlış yazmışlar henüz 3. aydayız.

fesih şartlarını da unutmuşlar, hemen ekleyeyim, "işbu sözleşmenin feshi durumunda fesihe sebep olan ilgili tarafın giyotinle idamına..."
  • 36 yaşında insanım böyle saçma şey görmedim.
    hemen ben de yapmalıyım diyerek sosyal medyada saçma sapan bir akım haline gelmeseler bari.
    ilişkilerine üç ay veriyorum. hadi bakalım!
  • ayni anda nasil hem avam, hem kıro, hem arabesk olunur diye soranlara bunu gosterin.

bu ne lan? desenize biz birbirimize hic guvenmiyoruz, irademiz sifir, kiskanclik sinirsiz. bir kagida imza attiniz diye yapmayacaksiniz sanki. ilk kacamagi seren yapar diyorum.