şükela:  tümü | bugün
  • ilişki durumu karışık adlı dizide başrolü oynayan kişi.

ilk entry sini giriyorum, biraz önce de instagram dan ekledim, ünlü oldun canım hadi yine iyisin... :)

ps: soyadının hakkını veriyor.
  • iliski durumu karisik adli dizide parlayan oyuncu...resmen kizin sevimliligi ile cakildim kaldim diziye...

basarili olcaktir vesselam
  • çok sevimli bir kız, çok da güzel. kat dennings'e benzettim.
  • ben çok iyi bir oyunculuk görüyorum bu kızda umarım doğru işlerle devam eder... uzun zamandır televizyondan uzaktım bir bölümlük izlemeden sonra gerçekten seren'in etkileyici olduğunu düşünüyorum.
    şimdi yaz döneminde bu diziyi takip edicem.bir uyarlamaymış farketmez uzun uzun sahneleri olmayan eğlenceli bir dizi olduğu için ben çok beğendim.
    özelliklede baş rol için herkesin yaptığı gibi oyunculuğu vasat ama göze hitap eden birini koymadıkları için beğendim.seren de bu tatlılıkla güzellik ve oyunculuk konusunda o barbilere on basar onu da söyliyim.
  • dizide tatlı, saf bir karakteri canlandıran kız.
    yalnız dikkat ettim de beyaz tenli oyuncu görmeyeli baya olmuş.
  • show tv'nin yaz dönemi dizilerinden bir oyuncu. çok güzel kız ama şirin tavırları sebebiyle şirinliği baskın geliyor. kanaatime göre dizide kendisi rol yapmıyor, sadece kendisini abartıyor. eminim doğal hali de buna yakındır. ağzı yüzü burnu çok orantılı bembeyaz pamuk gibi kız heykel gibi tamamen tanrı yapımı.
  • bence bu kız akasya durağı'nda suat sungur'un kızını oynuyordu aynı zamanda. çok izlemiş olsam emin de olabilirdim muhtemelen ama öyle bir şey söz konusu olamadı maalesef.* emin olabilmek için "akasya durağı seren şirince" diye muhteşem bir google araması yaptım, lakin berk oktay da akasya durağı'nda oynamış olduğundan hep onunla ilgili şeyler çıktı, bir şey bulamadım.

yeni dizisinde başka bir karakter tarafından sıradan olarak nitelendirildi, ki bence kendisini tatlı yapan da bu. gerçek olmayan insanlar izlemekten gına gelmişti ama seren şirince bildiğin gerçek insan. mesela son bölümde diksiyon hatası* var ama kendisinin de mi diksiyonu bozuk da öyle konuştu yoksa insanların çoğu zaten öyle konuşuyor olduğundan karaktere mi yaptırdı onu bilemedim. dileriz ki ikincidir.

bozmasın, daha iyi olsun hatta.

edit: bahsettiğim kız seren şirince değil cansu gültekin sanırım. nasıl olup da durup dururken fark ettim bilmiyorum ama kendisini güneş batarken bile büyük 'te seyretmiştim, seren şirince'yle aynı kişi olmadıklarını idrak edince taşlar yerine oturdu. kendim sorup kendim cevaplamış oldum böylece, çöp beyin. yalnız ikisi de benimo reklamında oynamış mı nolmuş onu tam anlamadım, anlamayayım da zaten beynime yazık.
  • soyadı gibi şirince bir insan. ^^
  • boyunu merak ettiğim kız.