• ilişki durumu karışık adlı dizide başrolü oynayan kişi.

ilk entry sini giriyorum, biraz önce de instagram dan ekledim, ünlü oldun canım hadi yine iyisin... :)

ps: soyadının hakkını veriyor.
  • kimsecikler yazmamış, şaşırdım.

kate winsletın titanic hallerini andırıyor yüzü.
  • ben bu kız sayesinde az önce bir kere daha anladım ki bizim insanımız gerçekten çok meraklı arkadaş.

aldım elime telefonu kimdir bu kız diye google hazretlerine yazdım. seren şirince ismini google'a yazdım ve alternatif/en yakın arama sonuçlarını bana göstermeye başladı:

seren şirince boy
    seren şirince boyu
    seren şirince kimdir
    seren şirince boyu kaç

ey türk milleti!
    olm siz ne boy meraklısı insanlarsınız lan? *

bu kız olmuş. bu kız iş yapar. ayrıca belirtmek isterim ki önemli olan boyu değil işlevi.
  • iliski durumu karisik adli dizide parlayan oyuncu...resmen kizin sevimliligi ile cakildim kaldim diziye...

basarili olcaktir vesselam
  • boyunu merak ettiğim kız.
  • su taklit yaz dizisini katlanılır yapan,"ay ben çok tatliyim,çok sakarim ama diğer kizlardan cok farkliyim" triplerinde olmayan,doğal,ışıltılı,güzel ve enerji dolu bir varlık.kadın halimle hayranı oldum.pişman değilim.
  • zerre oyunculuk yeteneği yok. yüzü gözü güzel tabi allah yaratmış ama kesinlikle çekici değil. ses tonu kulak tırmalıyor. yani cekici bulunabilir, oyunculuğu da beğenilenilebilir bir şey diyemeyiz ancak “ üst düzey oyuncudur” nedir be kardeşim? “ yıllanmış oyuncular bile yanında sönük kalıyor “ nedir? oyunculuk hakkında fikir sahibi olmamaktır. seren hanım’ ın oyunculuğunu üst düzey bulanların beğendikleri diğer aktör ve aktrisleri merak ediyorum doğrusu.
  • show tv'nin yaz dönemi dizilerinden bir oyuncu. çok güzel kız ama şirin tavırları sebebiyle şirinliği baskın geliyor. kanaatime göre dizide kendisi rol yapmıyor, sadece kendisini abartıyor. eminim doğal hali de buna yakındır. ağzı yüzü burnu çok orantılı bembeyaz pamuk gibi kız heykel gibi tamamen tanrı yapımı.
  • radikal'in şu haberiyle haberdar olduğum genç oyuncu.

akabinde dizinin ilk bölümlerini seyrettim tabiiğ çünkü işim gücüm yok.
    koskoca diziyi resmen tek başına sırtlanmış götürüyor.
    ara ara ezgi mola'yı bazen de marion cotillard'ı hatırlatıyor.

dizinin senaryosu boka sarmazsa ve ilerleyen zamanlarda "şirinlik çok yakişiyiii" tribine girip gereksiz büyük büyük oynamazsa nur topu gibi yetenekli bir oyuncumuz daha olmuş oldu.

şimdiden hayırlı olsun.
  • oyunculuğunu beğenmediğim ünlü.
    şimdilerde (bkz: bir aile hikayesi) dizisinde oynuyor.
hesabın var mı? giriş yap