• ne kadar çok amerikan yalayıcısı var lan.

bu kadın her açıdan çirkin diyorum. sırf fizik değil. kazanamadığında neler yaptığını gördünüz mü hiç?

üstelik amerika'nın favorisi olduğundan turnuvalarda hep bir yalamalar, sıra atlatmalar, kraliçe bilmemne zart zurt yakıştırmaları...

her şeye rağmen bu yaşına rağmen başarılıdır o kısma elbette sözüm yok ama insan değil. kişilik berbat.
  • goril baba maymun anneden doğanların gelip başlığında hakaret ettiği büyük sporcu. önce bir dönün aynaya bakın ırkçı ergenler, sonra gelip bu kadına hakaret içeren entryler girersiniz. çok cesursanız şu güzel vücudunuzu ve yüzünüzü sözlüğe koyun özür dileyelim ama eminim o eciş bücüş ork tipinizle ancak ağır ırkçı yazılar yazabilirsiniz.
  • o sira wimbledon antremanlarinda oldugu icin, minik kizi olimpia'nin attigi ilk adimlarini kacirdigini, ve bunu ogrenince agladigini soyledigi bir tweet atmis gecen <3

efsane tenisci.
  • bilemiyorum altan, bu kadını gördükçe ırkçılık kanımda kaynıyor. oysaki süt gibi beyaz pardon kalbi temiz bir çocuğum.
  • bence tüm zamanların en iyi kadın tenisçisi...
    tipini ve vücut yapısını mike tyson'a benzetiyorum... evlenip çocuk yapsalardı boks dünyası yeni mike tyson'lar kazanırdı...
  • nerede o eski avustralyalı, rus tenisçiler. bu kadın raketle makinalı gibi sayı yapsa ne yazar ?. göz sevki diye bir şey var arkadaş. ben kuğu gibi süzülen narin elleri olan bayanlar görmek istiyorum.
    önceden edit : sen önce kendi eşine/ partnerine bak diyenler için, vallahi taş gibi taş :)
  • en çok grandslami kazanması, onu gelmiş geçmiş en iyi kadın tenisçi falan yapmayan oyuncu. bütün wta turunda sadece servisiyle fark yaratan, aldığı her puan, her oyundan sonra manasız böğürtüler çıkaran; 37 yaşına gelmiş, 500 milyon doların üzerinde serveti olmasına rağmen, hala açgözlü bir şekilde turnuvalara katılan, para ve kupa kovalayan, adeta bilgisayar oyunlarındaki bölüm sonu canavarıdır.

kendisini en itici yapan şey ise, tabii ki servisiyle domine etmesi falan değil, yapabilen herkes yapsın, ancak karşılaştığı bütün kadın rakiplerinden bu kadar fizik, kariyer, tecrübe olarak önde olmasına rağmen, kortta yaptığı saygısız ve gudik hareketleridir.. böylece çirkinliğine çirkinlik katıyor. ama 32723... hede hedö grandslam aldıı, geçinizz..

şarapova da 6 tane aldı, o da itici ve 10 yıldır doping yaptığı anlaşılmıştı..

aslaa ve aslaa bir kerber'in, halep'in hanımefendiliğine, kalitesine,sportmenliğine ulaşamayacak olan çingene tenisçi.
  • göz "sevki"ni bilemem ama* akıl sevki diye bir şeyin olduğunu gösteren tenisçi. adam güzel kız görmek için tenis izliyor; tenise bakışı it crowd'un efsane sapığı douglas ile aynı. onun da ofisinde şu posterdeki fotoğraf asılıydı;

http://blog.lisaheidke.com/…s/2015/05/tennis-10.jpg

mini etek giyip televizyona çıkan herkesin manken olması gerektiğini zannedenler var. beyin faaliyetleri bazal seviyede olunca tabi... söyleriz haşema giyer serena.

bu arada bugün öğrendim, serena doğumdan sonra akciğerine pıhtı gittiği için iki kez ameliyat olmuş ve 2011 sonrası tekrar ölüm tehlikesi atlatmış. yani tek mesele doğum da değil, muhteşem bir azim ve başarı söz konusu. hani halini tavrını beğenmeyenler iki kez ölümden dönüp slam rekoru kırsalar ülke caddelerinde otobüs tepesinde gezip halkı selamlarlar (ki serena'nın kort dışında böyle bir hareketi hiç olmamıştır).
  • hayatı boyunca buradaki primatların benzerlerinden sırf görünüşü nedeni ile duyduğu veya haber sitelerinde görebileceği hakaretlerin on milyonda birini duysa/görse "annnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeğğğğğğğğğğğğğğğğğğ, bana hakaret ettileeeeeğğğğ, travma yaşadım ühühühüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü" diye ağlayarak ana rahmine dönmek isteyecek kişilerce eleştirilen (üzerine basa basa söylüyorum) dünyanın en iyi kadın tenisçisi.

sırf bunun için bile kraliçedir, hepinizden fersah fersah ötededir.

hayatında hiç bir şey becerememiş insanların kıskançlığı içerisindesiniz. böyle giderseniz sizi mazhar osman bile kurtaramaz.
hesabın var mı? giriş yap