şükela:  tümü | bugün
  • karadeniz oyunlarinda mucadele eden milli takimimizin bir oyuncusu. fantastik isimler arasina eklenmesini talep ediyorum.
  • abd'de voleybol bursu ile okumaktaymış. twitter müdavinlerinden imiş ayrıca kendisi.
  • içinde bulunduğumuz dönemde,önemsenmemesi mümkün olmayacak düzeyde bir beyaz yakalı problemi haline gelmiş olan iş yerinde kafa insan bulamama sorunsalını minimize etme misyonu yüklenmiş olduğunu düşündüren kişi.

bir de " sadece bir çorba ile nasil doyarsin ? " sorularına günaşırı cevap verme misyonu var.

mizahi bakış açısı da $ükela boyuttadır.

misyonlar üstlenmiş eski voleybolcu, yeni finansçı...
  • çocukluk aşkım olan boylu poslu kız. böyle çocukluk aşkı mı olur demeyin karadeniz oyunlarında o smaçlardı ben kendimden geçerdim. 91'li olduğunu öğrendiğimde ne sevinmiştim, hey gidi be...

şimdi sanırım voleybolu bırakıp farklı sektörlere geçiş yapmış. hayırlısı be gülüm diyor, hayatta başarılar diliyorum.
  • karadeniz oyunlarında etkili oyununun yanı sıra ismiyle dikkatimizi çekmiş eski voleybolcu. daha sonra voleybolu bırakıp iş hayatına atılmış ve de evlenmiş.
    yolu açık olsun.