• limon agacı dizisinde oynamakta olan.
    limon agacı dizisindeki adı peri olan peri gibi güzel kız.

kendisi aynı zamanda da miss turkey 2007 dir.
  • gayet hoş bir kızımızdır.şaşkın ördek gibi masum bakışları görülmeye değerdir.
  • 91 dogumluymus kendisi. insana bu genc yasinda yaslanmis hissi veren guzel.
  • daha düne kadar okul kantininde önümde sıraya giren, bir anda ünlü olmasıyla da beni dumurlardan dumurlara sürükleyen, lise 2 öğrencisi, güzel bir kızımızdır kendisi.
  • yukarıda dizayn departmanında michelangelo ya işe başladı yahut ne bileyim konuk sanatçı olarak bir katkısı oldu, alışılmadık bir şeyler var. bu kızı başka nasıl açıklayabiliriz bilemiyorum. friends'de phoebe'nin brad pitt'i gördüğü zamanki verdiği tepkiyi verebiliyor, yukarı bakıp iki elimin başparmaklarını kaldırıp well done diyebiliyorum ancak.
  • kendisinin hemen onunde turkiye hirvatistan macini izleme imkani buldugum, asiri heyecanli, yuksek desibelli insan. sadece guzelligi ile heyecandan cikarttigi seslerle de kafalari kendisine cevirmistir.
  • yakın zamanda mecidiyeköy metro durağında şeffaf gömlekimsi bir şey,platform topuklar ve kocaman sesiyle görülmüş insan.
    benden 4 yaş küçük olduğuna inanmam zor oldu gerçekten.
  • facebooktaki sayfasında (fake olduğunu kabul ediyoruz) serenay sarıkayanın notları başlığında sözlükteki entryleri takip edebilirsiniz. bunu kim ne amaçla yapmış bilmek tabii ki mümkün değil. inşallah bir mail veya mesajla bildirecek (ler). beklemedeyiz şimdilik.
    incelemek isteyenler olacaktır mutlaka.
    http://www.facebook.com/…247cebbd9cbdb212a8ac9fef60
  • türkiye güzeli sıfatını hakediyor mu bilemeyeceğim ama acayip çekici bakışları olan kız. soğuk mu sıcak mı anlayamadım, sadece ekrana baktım, baktım, baktım...
  • salsa sever bir hanımkızımızmış, eh iyi de dansediyormuş, dün biz bunu gördük. latin gecesinde, dansı ve şen kahkalarıyla neşeye neşe katmıştır.
hesabın var mı? giriş yap