şükela:  tümü | bugün
  • soner sarıkabadayı ile evlenmesini deli gibi istediğim hatun.

işi gücü bıraktım, kendisine "serenay sarıkaya sarıkabadayı" denilmesini dört gözle bekliyorum. failatünlü şiirler gibi amk.
  • kendisinin türkiye'nin en iyi oyuncusu olduğunu iddia eden kişinin şaka yaptığını düşünmek istiyorum. şaka maka güzel bir şaka.
  • üst düzey bir oyuncu değil am göt meme.
  • (bkz: mada faka)
  • az önce twitter'da hakkında okunulan haberin ne olduğunu bilmediğimiz için yorum yapamayacağımız kişi. adam sesli düşündü resmen.
  • antalya'da yaşarken (lise yıllarında) arkadaşım olan kız. su katıksız salaktır. inciri dalından koparıp içindeki beyaz suyu "aa bak döl" diye milletin yüzüne gözüne sürerdi. sonra iki gün kaşın dur amk. nasıl aldı yürüdü anlayamadım.
  • asker arkadaşım ismail'e acayip benzeyen oyuncu.

bir bakıyorum inanılmaz güzel bir kadın, sonra bir daha bakıyorum ulan bu bizim ismail.

bazen gördüğümde ''bu güzelliğe acem mülkü feda olsun'' diye haykırasım geliyor, bazen gidip kulağını şaklatıp şafağını alasım geliyor.

dizisini 3-4 dakika izlesem kare kare piksel piksel bir seranay oluyor bir ismail, bir serenay oluyor bir ismail. cepheden serenay profilden ismail. bir de gözünü seveyim saçını toplama, çünkü o zaman hep ismail :(

ne diyeyim allah belanı versin ismail, siktir git hayatımdan ismail.
  • gossip girl'un cekilecek turkiye versiyonunda, sinem kobal'dan cok cok daha guzel bir serena van der woodsen olacagini dusundum bugun kendisinin.
  • en az sinem kobal kadar mimiklerine hakim usta bir oyuncudur.
  • bu kızın yüzünün kontrastı düşük. aniden bakınca kaşı nerde gözü nerde belli olmuyor. net değil.