şükela:  tümü | bugün
1116 entry daha
  • hemcinsi olarak kendini guzel ve yetenekli buluyorum cok, hatta ozel hayati bizi ilgilendirmez modundaydim her ne kadar cagatay ve kerem gibi iki filintadan sonra kendine dayi buldu diye sasirsam da banane dedim. ta ki cem yilmaz in kerem bursin in kibar ve iyi niyetli dileklerinden sonra attigi tweet i like ladigini gorene kadar. o zaman dedim aha cok yakisiyor yeni sevgilisiyle, eskisine mesaj cakma derdinde bi kadinmis meger. hala guzel mi evet fistik, hala yetenekli mi, tabii ki. ama karakterde sikinti varmis.
  • oyunculuğu vasat ve altı.

güzelliğine gelince, herkesin malumu, çene ameliyatı bambaşka biri yaptı kendisini.
  • çekicilik müessesinin tamamen genetik örtüşmeyle ilgili olduğunu anlamamı sağlayan hanım. meğer millet aşırı güzel buluyormuş kendisini. bana dünyanın en normal kadını geliyor.
  • hey gidi tolgahan sayisman‘ la sevgili olduklari zaman elele program gezer, tolgahan bu hanim kizin sesi guzel sarki soylesin der, parlatmaya calisirdi, nerden nereye.

devran dondu hanim abla populerlikte zirve olunca kime konacagini sasirdi.

gelecekten geliyorum ve bir kehanet birakiyorum basrolunde olacagi bergen filmi cem‘ le olan iliskisinden oturu gisede cakilacak.
  • cem yılmaz'la gayet normal bir ilişkiye yelken açmış oyuncu. bugünlerde eleştirilerin ve üstü kapalı kariyer tehditlerinin hedefi konumdadır.

oysa:
    anormal olan, yaşlı kadın, genç erkek ilişkisidir.

örneğin;
    cem yılmaz, gönül yazar'la ne bileyim güler sabancı'yla sevgili olmuş olsaydı o zaman kesin kes yadırgardım.

not: cem yilmaz'dan 1 yaş büyüğüm, evliyim ve herşeye rağmen, şu an baktığım pencereden, anormal bir şey görünmüyor.
  • gözün kör olsun para.
  • herkesin ilişkisini konuşması beni şaşırtıyor, sıradan ilişki... muhtemel bir kaç ay sürer birbirlerine pansuman olup ayrılırlar. yorumlarda herkes bu kadını çok güzel buluyormuş, güzellik anlayışı kişiye göre değişir lakin bana göre abartılacak bir yanı yok, herhangi bir avm de pazar günü bol miktarda olan kızlardan....
  • en overrated ünlü kızdır kendisi.

hep söylüyorum, ünlü olmasa, karşı apartmanımda yaşasa, normal bir giyim kuşama sahip olsa dikkatimi bile çekmeyecek abartıldığı kadar güzel olmayan bir hatun. yüzü desen erkek gibi uzun, çene, yanak desen aynı şekilde erkeksi. vücut fit ama abartılacak bir yanı da yok. overrated tanımıdır bu kız.

kardeşim çok beğenir bunu mesela onla da her bahsi geçtiğinde tartışırız. ya tamam ortalama türk kızından tabii ki daha güzel. ama türkiye’nin en güzel kızı filan diyen var bu hatuna. olum siz manyak mısınız cidden soruyorum aq?
29 entry daha