• özellikle bağırdığı sahnelerdeki aksanı nedeniyle almancı zannettiğim, sonradan seyranlı olduğunu öğrendiğim aktris.
  • burnundan sümük çıktığı sahne sonunda gözümde bitmiştir. bu saatten sonra 7 dünya 3 ahiret 5 melek bi araya gelip halay çekse ben gene de beğenemem
    kendisini.

özür dilerim serenay.
  • oyyşş.
  • fi adlı dizide duru karakterine anlam katan hoş hanım.
  • çok güzel bir oyuncu. iyi bir oyuncu da bence aynı zamanda. eminim binlerce insan da böyle düşünüyor. bu yüzden ekranlarda zaten.

bu başlığı biraz okudum da, dedim sevmeyenler üşenmeyip yazıyor, ben beğeniyorum peki ben niye yazmıyorum ki. yazdım işte. tavırlarınıza, bi de gözlerinizin hafif şehlalığına bayılıyoruz sevgili serenay hanım*.
  • başlığa tıkladığım anda sağ framedeki video kısmında "serenay sarıkaya'nın sümüğü" videosunu görmemle gece gece kahkaha attırmıştır.
  • güzel değil diyenler olmuş. yapmayın etmeyin. bir kadın olarak söylüyorum son derece güzel. fiziği, cilt rengi, saç kalitesi, yüzü. çok çok hoş. izlerken keyif alıyorum.
  • dizide (fi-çi) başına gelen kötü olaylara arkadaşlarım üzülürken, ben içten içe seviniyorum. saygım sonsuz ama bir türlü ısınamadım kendisine. sanırım bize yaşattığı sümük vakasından dolayı.
  • sıradan güzelliği olan bir kadın. tek artısı boyu. eğer boyu biraz daha kısa olsaydı şuan migrosta falan kasiyerdi.
  • bim'de kasiyer olan kızların bok attığı muhteşem güzellik.
hesabın var mı? giriş yap