şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: asmr)
  • afedersiniz ama bu kadını güzel bulan bana güzel demesin. son derece itici, sevimsiz bir reklam olmuş.
  • asmr gerçekten herkesin harcı değil, en çok beğenilen kanalların sahipleri bile bazen rahatsız edici işler yapabiliyor. yalnız bu reklamda ne rahatsız edici ne de sakinleştirici bir durum var, sadece slow motion ve fısıldayarak konuşan bir serenay sarıkaya var. ayrıca serenay sarıkaya'ya güzel demeyeceğim de kime güzel diyeceğim? çirkin diyenler gelsin, tanıdığım çok iyi bir göz doktoru var.
  • televizyonda bu reklam çıktığında evdeki herkesin ses tonu düşüyor. kedi bile meeyoooow yerine miyıv demeye başlıyor. sanki hastane odasındaymışız, yan yataktaki hasta rahatsız olmasın gibi konuşuyoruz...
  • nefret ettiğim reklam. zaten böyle şıpır şıpır, fısıl fısıl seslerden nefret ederim. reklamı gördükçe kan beynime çıkıyor.
    her reklamı 3 gün sonra ya keserler ya kaldırırlar, bunu ne kısalttılar ne yok ettiler. bitmek bilmiyor reklam. offf!
  • benim gibi fısıltıdan irkilen, fısıltı ile konuşulmasına tahammül edemeyen insanlar için işkence olan reklam. bir hata ettim ve linke tıkladım ”şiiiiişşşşş kafa derisi” gibi bir şeyler duyduktan sonra da irkilerek kapattım.

böyle babaanne duası gibi garip sesler çıkaran reklam.
  • bi tek bana mı sinir bozucu geliyor bu reklam ya hu?
    son zamanlardaki şampuan reklamlarına bi haller oldu, garip garip hareketler, sinir bozucu fısıldamalar falan
  • bu kadar aptalca reklam fikri bulan ajansı kutluyorum.
    kenara not edin, o ajansla çalışmayın.
    serenay ayrı antipatik, reklam ayrı antipatik.

tam p&g'deki burnu havada, boğaziçili pazarlamacıların işi. satış ekibiniz kaliteli de piyasada tutunuyorsunuz.
  • demek ki kerem bursin ve cem yılmaz'a da böyle fısıldadı diye düşündüren reklam.
  • dünyanın en iğrenç en tiksinç reklamlarından birisi.