• az önce karşılaştığım haberin başlığı. müjdemi isterim eksisozluk, yeşilçam'ın ekilen tohumunun merakla beklenen filmi yakında sevenleriyle buluşuyor;

"oyuncu serenay sarıkaya, kendi hayatını film yapmak istediğini açıkladı. hazırlıklara başladığını duyuran sarıkaya, filminin konusunu ise, "bir genç kızın kendini bulma hikayesi" şeklinde özetledi. sarıkaya, gençliğini oynayacak kişiyi de belirlemiş."

haber linki

okur okumaz anlamsızca kahkahalara boğulmama sebep olmuş haber başlığıdır aynı zamanda.

edit: imla
  • sormazlar mı adama ?
    (bkz: serenay sarıkaya kim amk)
  • dur tahmin edeyim filmde serenay sarıkaya' yı da serenay sarıkaya oynayacak di mi .
  • kaç yaşındaki la bu kız, kısa film falan olmasın o?
  • hangi hayatı diye sormazlar mı adama? medcezir ve fi'de oynadı diye, 2 dizide boy gösterdi diye dört yoncadan biri oldu da benim mi haberim yok? bu kadar kolay mı bu işler? o zaman bence doğu demirkol da hayatını anlatan filmin senaryosuna başlasın. serenay sarıkaya'dan daha çok ilgi çekeceğine eminim.
  • 1991 doğumlu biri, hayatında ne kadar ne yaşamış olabilir de, hayatı film oluyor. artık ne yaşamışsa!
  • bastır hemen afişi seçip gönderiyorum. filmin adı "azgın yönetmen torpili". hadi baba hadi. dik durun lan.
  • kendisi lise öğrencisiyken otobüste denk gelirdik. acaba filmde benim gençliğimi kim oynayacak? merakla bekliyorum.
  • serenay sarıkaya’nın hayatı bu yaşta daha “film” olmaz. olsa olsa “fi” olur.
  • çizgi filmse gişe yapabilir belli olmaz
hesabın var mı? giriş yap