şükela:  tümü | bugün
  • şuradan görebileceğimiz fotoğraftır.
    farkındalık amaçlı çöp toplamış, güzel bir duyarlılık örneği kabul ediyorum ancak;

etkinlik ormanlık alanda olmuş etkinlik ve buna rağmen
    botları hiç kirlenmemiş
    saçları ve makyaj hiç bozulmamış yani terlememiş
    üstündeki tişört hiç kirlenmemiş bembeyaz duruyor.
    yarim saati falan geçtim 10 dakika bile toplasa yukarıda saydıklarımın en azından yarısını görmemiz gerekirdi.

sonuç olarak yemedik serenay, sherlock holmes reyizin askerleriyiz biz lütfen.

edit: takım elbisesiyle olay yerine giden siyasetçi amcalar gibi ziyaret edip boy gösterse anlarım ancak çöp poşetiyle ve yerden çöp alırken poz verince insan beklentiye giriyor doğal olarak.

bilseydim ben de askerde mıntıka yaparaken farkındalıp oluşturup sadece takılıp geri dönerdim. ama domala domala izmarit topladık.
  • orada ki amaç serenayın çöp toplamasından ziyade daha fazla kişiye böyle bir durumun aktarılması zaten. ki bu daha değerli birşey.
  • sonuç olarak birçok hayranını harekete geçirdiği için teşekkür edilmesi gereken duyarlı oyuncu .
  • bugün dünya çöp toplama günüymüş. bununla ilgili konuya dikkat çekmek istemişler.
    bu kadın bu ülkeye fazla başka bir insan olsa ayy sizin pr için ben çöp toplama pozu mu vereceğim derdi.
  • meme ucu var sandım ama çöp topluyormuş. olsun o da olumlu.
  • ikinci fotoda arkada kalan ablanın bembeyaz pabuçlarının yanında botlarının ve tişörtünün temiz olması bir şey ifade etmeyen eleştirilerdir.
    çekim için ayrıca tekrar farklı bir kıyafet giymiş olabilir ki zaten çöpü eldivenli eliyle toplamasını bekliyoruz üstü başıyla değil.
    kendisini tanımıyorum ama tebrik ediyorum. bir de merak ediyorum bu tarz temizlik işlerinde uzun saçlı kadınlar neden saçlarını toplamaz? aksiyon dizileri ve filmlerinde de dikkatimi çeken bir şeydir bu, belli bir aksiyon var o saçlar sağa sola her yere uçuşur, adamla dövüşecek saçlar her yerde, sebep? orada da çöp topluyorsun elde eldivenler eğil kalk terleyeceksin saçlar yüzüne gözüne ağzına her yere girecek neden baştan toplamazsın? ben saçlarım uzunken bir kaç kere denedim ı-ıh mutlaka daral gelip topladım bir noktada, hiç anlayamıyorum.
    evet sonunda bu derdimi de anlatacak yer buldum gidiyorum.
  • (bkz: çöpception)
  • amacı dünyayı temizlemek değil, dünyayı temizleyecek bilinci oluşturmaktır. vay amk nasıl bir ülke olduk ne olsa beğenmiyoruz.
  • (bkz: meme yok)
  • (bkz: reklam)