şükela:  tümü | bugün
 • kedileri ile mutlu, mesut yaşıyan arkadaştır.

  tek kötü yanı, hikayeden kediyi çıkarma isteğidir.
 • badimdir.
  tanışıklığımız güzel bir sebebe dayanır. otursak saatlerce konuşuruz gibi geliyor sereserpe kelimelerle... ille de "ceylan"a çıkar sohbetin ucu. çıksın varsın!
 • kanimin kaynamasi icin kedisever olmasi yeterliydi ama yetinmeyip nasihatleriyle de gonlumu caldi. konusmaktan sikilmayacagim sevgili badimdir.
 • kendimi, kimseye anlatamadığım şeyleri (sözlüğe bile yazamadıklarımı) kendisine anlatırken bulduğum büyülü badim. teşekkür ederim tekrar kendisine..
 • bağdat caddesinde birlikte koşma hevesimiz var ama kreasyon sebebiyle manşetlere düşmekten çekiniyoruz şimdilik erteledik. komedi ve hüzün arasında savrulan sarsak ruhlarız onunla. otursak lafın belini kırsak dediğim anlar çok oldu. gizlice yan dairesine taşınıp komşusu olma hayallerim var. seviyorum bu kadını çok.
 • öyle $eyler yaziyor ki, hatta bazen sadece bir iki kelime ile, benim sayfalarca yazsam anlatamayacagim $eyleri anlatiyor, özetliyor..

  o kisacik cümlelerine hayatin bütün renklerini sigdiriyor..özet gecmekse eger konu, bu kadin hayatin özetini en kisa ama dolu dolusundan gecebiliyor..

  entryleri ne kadar dü$ündürüyorsa, mesajlari da bir o kadar güldürüyor ^^

  keyifli kadinlari severim, bu kadin keyifli ^^

  olmadi bak yine, istedigim gibi olmadi..o olsa kendini tanimlayan en uygun kelimeyi bulup cikarirdi, bunca laf kalabaligina da gerek kalmazdi..

  neyse ba$ka bir entrye artik..

  kisa cümleler kurmayi ögrendigim gün cebimde onun icin ayirdigim en güzel kelime ile dönecegim tekrar buraya..
 • nejat işler ile kahve içmeye çıktığım bir gün kendisine haber uçuracağım yazar.
 • dünyadaki nadir ve şanslı kişilerin karşısına çıkan bir insan türü yazardır.

  özetle;
  6 sene boyunca bir gün bile birbirimizi kırmadık incitmedik. çünkü, ne menfaat için, ne ego tatmini için ne de saçma sapan insan nefsine kolay gelen küçük şeyler için olmadı muhabbetlerimiz paylaştıklarımız. bu güne kadar yaptığın her şey için, ben işteyken kızıma sahip çıktığın için, yorgun işten geldiğimde "fazla yemeğim var yiyemeyiz hepsini" deyip tencereyi elime tutuşturduğun için, her akşamüstü uğrayıp birbirimize, çay kahve mutfak sohbetlerimiz için, gülmekten yerlere yıkıldığımızda, üzüntülü zamanımızda dertleşip yıkılmadığımız için, işyeri sıkıntılarımı bilmesen de, ben izlemesemde bazı dizileri, karşılıklı sabırla dinlediğimiz için, sen; zenginim, ben; güzelim mükemmelim diye ancak birbirimize hava yapıp artistleştiğimiz için... en çok da, ne birbirimizi sattığımız ne de satın almaya çalışmadığımız için, ailemin, kardeşlerimin yapmadığını kan bağımız olmasa bile sadece niyetlerimizin ne olduğunu bilip hiç yüksünmedigimiz için, içimizdeki yaranın yerinin de sahibinin de kim olduğunu bile bile düzeni bozamadığımızı sezip diyemediğimiz için, herkes seni ev hanımı zannederken çok ünlü yazarlardan bile iyi yazar olup, yazdığın kitabı kocanın dahi bilmeyip benimle paylaştığın için, bana geçen tüm hakların için hakkını helal et benim güzel yürekli komşum... seni çok özlüyorum... 26 aydır aynı apartmanda değiliz artık ama, gönlümün sarayında komşum olmaya devam ediyorsun...
 • bu kadını tanımlamak icin önce kendimi tanıtmam lazım

  bitutam: bi insanı hayattan ve her şeyden soğutabilecek potansiyele sahip, yürek tüketen, ömür törpüsü bir kadın.

  sereserpen: buna rağmen bitutam'in kahrını çeken, ona yüz çevirmeden, ondan bıkmayan kocaman yürekli kadın.

  böyle de bir güzel işte..
 • hemşiiremdir. nihayet çocuklardan, takma dişlerden, romatizmadan, siyatikten falan bahsedip fikir teatisinde bulunabileceğim akranımı buldum şu sözlükte, artık ölsem de gam yemem..

  ayrıca düğününde tamba tumba yapacağımı da na şuraya yazıyım ki, unutmayım.